Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Yılbaşı İndirim Kuponları

571
Yılbaşı İndirim Kuponları

Yılbaşı yaklaşırken firmalar, indirim kuponlarını müşterilerine dağıtmaya başladı. Büyük markalardan küçük markalara kadar çeşit çeşit firma, ürünlerini müşterilere ulaştırmak için birbirinden cazip indirimler ve kampanyalar yapıyor. Kimi firmalarda %90’a varan indirimleri görmek mümkün. Mobilyadan beyaz eşyaya, çeyiz setlerinden giyime kadar her türlü sektörde yılbaşı indirim kuponları kapış kapış gidiyor.

Yılbaşı İndirim Kuponları

Colin’s İndirim Kuponları: Online olarak Colin’s sanal mağazalarından 125 TL değerinde alışveriş yapanlar 25 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.

Beymen İndirim Kuponları: Beymen indirim kodunu gösterip 1000 TL ve üzeri değerde alışveriş yapanlara %40 indirim yapılıyor.

Morhipo İndirim Kuponları: 25 Aralık’ta başlayıp 29 Aralık saat 06:00’da bitecek kampanyada Bambi ürünlerinde %70 + %20 indirim fırsatı sunuluyor.

Lidyana İndirim Kuponları: Yeni yıl için yapılan kampanyada Lidyana markalı ürünlerden yapılan alışverişlere %70’e kadar indirim yapılıyor.

Modacruz İndirim Kuponları: 31 Aralık’ta bitecek kampanyada, Modocruz indirim kuponunu göstererek 100 TL ve üstü alışveriş yapıldığında %10 indirim şansı kazanılıyor.

Mavi İndirim Kuponları: Mavi mağazalarından ya da online mağazalardan yapılan alışverişlerde %30, %40 ve %50 indirimler yapılıyor.

Yılbaşı İndirim Kuponları

Trendyol İndirim Kuponları: Lacoste markalı sezon ürünlerini alanlar %50’lik indirimlerden yararlanabiliyor. Ayrıca Derimod kış koleksiyonu ürünlerinde %75’lik indirimler de firmanın yılbaşı sürprizlerinden bir tanesidir.

Atasay İndirim Kuponları: Atasay’dan beş taş yüzük alanlar 1500 TL’ye ulaşan indirimlerden faydalanabiliyorlar. Ayrıca beş taş yüzük satın alanlara tek taş yüzük de hediye ediliyor.

Tchibo İndirim Kuponları: Tchibo mağazalarından yapılan alışverişlerde 3 al 2 öde kampanyaları, Tchibo indirim kuponlarını kullananları mutlu ediyor.

Skechers İndirim Kuponları: Yeni yıl indirimlerinden biri de Skechers’te. %25 indirim fırsatını kaçırmamak için Skechers ürünlerini almayı unutmayın.

Oxxo İndirim Kuponları: 18 Aralık 2017’de başlayıp 1 Ocak 2018’de bitecek kampanyada, Oxxo indirim kodunu kullanarak 150 TL ve üstü yapılan alışverişlere 20 TL indirim uygulanıyor.

İroni Tekstil İndirim Kuponları: 90 TL ve üstü kaban satın alımlarında %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

Altınyıldız Classics İndirim Kuponları: Altınyıldız Classics sanal mağazalardan yapılan gömlek alışverişlerinde iki gömlek fiyatı sadece 99 TL.

Defacto İndirim Kuponları: Defacto indirim kuponları ile yapılan 200 TL ve üstü satın alımlarda %25’lik indirimler var. 100 TL ve üstü alışverişlere ise %20 indirim yapılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.