Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Wordbrain Örümcek Cevapları

Wordbrain Örümcek Cevapları

Wordbrain oyunu, tüm dünyada oynanan ve pek çok kişi tarafından beğenilen kelime oyunlarından bir tanesidir. Tek kişilik oynanabildiği gibi birden çok kişiyle de oynanabilir. Popüler kelime oyunu wordbrain, sözel zekayı geliştirdiği gibi konsantrasyonu da artıran bir oyundur. Oyun, akıllı telefonlardaki işletim sistemlerinin tümünde çalışır. App Store ve Playstore’dan indirilebilen Wordbrain örümcek cevapları için sitemize bakabilirsiniz.

Wordbrain hem iPad’lerde hem de tabletlerde kolayca oynanabilen bir oyundur. Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada pek çok farklı insanın oynadığı kelime oyunu, ilk başlarda kolay seviyelerle ilerler, sonra ise zorlaşır. Her yeni seviyede bir öncekine göre daha zor bir oyunun yer aldığı Wordbrain’de, zevk ve heyecan da seviyelerin zorlaşması ile birlikte daha da artar. Harflere dokunmak suretiyle oluşturulan kelimelerle seviyeler kolayca geçilebilir. Karışık harflerin içine gizlenen sözcükleri bulmak bazen oldukça zor olabiliyor. Bu da oyunun heyecanını artıran bir unsurdur. Oyunda verilen tüm harfler kullanılmak zorundadır. Her seviyede, her harfin kullanılmış olması gerekir ki sözcükler bulunabilsin.

Wordbrain oyunu, 15’ten çok dile çevrilmiştir. Bu kadar popüler bir oyun olan Wordbrain’i tamamen bitiren henüz çıkmadı. Bu durum, oyuncularda büyük bir hırsın oluşmasına ve seviyeleri hızlıca geçmek istemelerine neden oluyor.

Wordbrain Örümcek Cevapları

Wordbrain Örümcek Cevapları

Wordbrain oyununda bulunması istenilen cevaplar, ilk seviyelerde kısa ve basit sözcüklerle başlar. Seviyeler ilerledikçe sözcüklerin harf sayısı artarken kelime sayısı da çoğalır. İlk başlarda, baş harf bulunduğu anda çözülebilen sözcükler, sonraki seviyelerde birkaç harf çıkmasına rağmen bulunamaz. Büyük bir dikkat ve konsantrasyon gerektiren zor seviyelerde, oyuncular hızlı bir şekilde level atlamak isterler. İşte bu aşamada, diğer bölümlerde olduğu gibi sitemizde yayınladığımız wordbrain örümcek cevapları sizlerin imdadınıza koşar ve Wordbrain’de daha zor bölümlere geçebilirsiniz.

Seviyeleri kolayca geçip bir sonraki zorlu aşamalarda eğlenmek isteyen oyuncular, wordbrain örümcek cevapları ile hızlıca level atlayabilirler. Aşağıda, örümcek bölümüne ait cevapları göreceksiniz.

Seviye 1: Dart

Seviye 2: Şifa

Seviye 3: Ödül

Seviye 4: Cadı

Seviye 5: Kale

Seviye 6: Köşe

Seviye 7: Irak

Seviye 8: Omuz

Seviye 9: Blok

Seviye 10: Aile

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.