Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Wordbrain Karınca Cevapları

Wordbrain Karınca Cevapları

Milyonlarca kişinin severek oynadığı Wordbrain oyunu, bir tür kelime oyunudur. Hem tekli hem de çoklu olarak oynanabilen oyun, son zamanların en popüler kelime oyunları arasındadır. App Store ya da PlayStore’dan kolayca indirilebilen Wordbrain karınca cevapları için sitemizi takip edebilirsiniz.

iPad ya da tablet, hiç fark etmez. Wordbrain oyunu her cihazda ve sistemde çalışan, oldukça keyifli bir oyundur. Üstelik yalnızca Türkiye’de değil, bütün dünyanın heyecanla oynadığı kelime oyunudur. Oyunun ilk seviyeleri çok kolaydır ve birkaç harften meydana gelen sözcükler bulunmaya çalışılır. Seviyeler atlandıkça, sözcükleri oluşturan harf sayıları da artar ve oyun zorlaşır. Karıştırılmış harfler arasından doğru sözcükleri bulmak için, her harfi kullanma zorunluluğu vardır. Sözcükleri bulduğunuz halde açıkta harf kaldıysa, doğru sözcükleri bulmamışsınız demektir. Bu durumda başka sözcükler bulmanız gerekir.

Wordbrain Karınca Cevapları

15 kadar dile çevrilen oyunun tamamını şimdiye dek kimse bitiremedi. Oyuncuları hırslandıran bu durum, Wordbrain oyunu severlerin oyunu daha hızlı geçmek istemelerine yol açıyor. Hem keyifli hem de heyecanlı bir kelime oyunu olan Wordbrain’de ilerleyen bölümleri merak eden oyuncular, cevaplara ulaşıp seviyeleri geçmek için çalışıyor.

Yazı İçeriğinde Bulunanlar (Tıkla)

Wordbrain Karınca Cevapları

Wordbrain oyununda baştaki seviler son derece kolaydır. Birkaç harften oluşan sözcükler çok rahat bir şekilde bulunabilir. Level atlandıkça harf sayısı artar ve daha karmaşık sözcükler gizlenir. Zorlanmadan kelimeleri bulabilmek için sitemizdeki  wordbrain karınca cevapları kısmına bakabilirsiniz. Böylece çok daha kolay bir şekilde bölümleri geçebilir ve hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Milyonların büyük bir hevesle oynadığı Wordbrain heyecanını devam ettirmek için, yayınladığımız cevaplarla zaman kaybetmeden üst seviyelere çıkın ve oyun keyfini katlayın. Her bölümün cevaplarının ayrı ayrı verildiği sitemizde, wordbrain tüm cevapları bulabilirsiniz.

Wordbrain Karınca Cevapları

Wordbrain Karınca Seviye 1 – kutu (ku)

Wordbrain Karınca Seviye 2 – suru (rs)

Wordbrain Karınca Seviye 3 – rüya (ry)

Wordbrain Karınca Seviye 4 – ulus (us)

Wordbrain Karınca Seviye 5 – lapa (ap)

Wordbrain Karınca Seviye 6 – kuyu (uk)

Wordbrain Karınca Seviye 7 – mana (am)

Wordbrain Karınca Seviye 8 – ekip (ke)

Wordbrain Karınca Seviye 9 – tank (kt)

Wordbrain Karınca Seviye 10 – zarf (zf)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.