Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Vodafone Bedava İnternet Oyunu

Vodafone Bedava İnternet Oyunu

Gençlerin internet kullanımlarının artması ile birlikte GSM operatörleri farklı kampanyalar yaparak gençleri etkilemeye çalışıyor. Bedava internet paketi sunan operatörlerin rekabeti, en çok tüketicilere yarıyor. Turkcell’in 16 GB’lik bedava internet kampanyasının ardından Vodafone internet avcıları oyunu ile bedava internet kazanma şansını abonelerine sunuyor. Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulama 26 yaşın altındaki kullanıcılara hitap ediyor.

Vodafone Bedava internet Oyunu

Vodafone İnternet Avcıları Nedir?

İnternet avcıları oyunu Vodafone tarafından piyasaya sürülen ve Vodafone internet kazanılmasını sağlayan mobil bir oyundur. Bit ismi verilen yaratıklar avlanarak hediye internete çevrilebilir. Oyunu oynayabilmek için Vodafone FreeZone abonesi olmak yeterlidir. Avlanan bitler, uygulamanın mağaza kategorisine giriş yapılarak istenilen internet paketini almak için kullanılabilir.

İnternet avcıları oyununda faturasız Vodafone FreeZone aboneleri;

  • 300 bit toplayarak 1 saat süreyle 1 gb Vodafone bedava internet paketi,
  • 600 bit toplayarak 6 saat süreyle 1 gb hediye internet,
  • 1200 bit toplayarak 1 gün süreyle 1 gb bedava internet,
  • 150 bit toplama + 3 TL karşılığında 24 saat süreyle 1 gb internet paketi,
  • 300 bit toplama + 5 TL karşılığında 3 gün süreyle 2 gb hediye internet,
  • 600 bite ek olarak 7 TL ödeyerek 1 hafta süreyle 4 gb internet alabilir ve
  • 30 bin bit toplayarak ise iPhone 7 Plus 128 gb hediye kazanabilir.

Faturalı Vodafone FreeZone aboneleri ise 3 TL ödeyerek 1 gün boyunca kullanabilecekleri 1 gb Vodafone bedava internet, 5 TL ödeyerek 3 gün kullanabilecekleri 2 gb bedava internet ve 7 TL ödeyerek bir hafta süresince kullanabilecekleri 4 gb internet kazanabilirler.

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır?

İnternet avcıları oyununda bit ismi verilen kırmızı yaratıkların avlanması amaçlanır. Artırılmış gerçeklik (AR) ile çalışan mobil oyun, telefon kamerasını kullanır. Kamera açıldığı anda çevrenizde beliren kırmızı yaratıkları üstlerine dokunarak avlamanız gerekiyor. Ne kadar çok kırmızı yaratığa dokunursanız o kadar bit toplamış olursunuz ve ne kadar çok bit biriktirseniz o kadar bedava internet kazanma şansınız olur.

Siz dolaştıkça etrafınızdaki yaratıkların sayısı da artıyor. Kullanıcıların pokemon oyununa benzettikleri internet avcıları oyununda ekranda pokemon yerine kırmızı yaratıklar görünüyor. Avladığınız yaratıklar sayesinde internet paketinizin limitini artırabileceğiniz gibi günlük ya da haftalık bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Oyunda günlük toplanabilecek bit sayısı 600 olarak belirlenmiş. Aboneler sürekli dolaşarak kırmızı canavarların ekranlarında görünmesini sağlayabilir ve bit toplayabilirler.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları Bedava internet Paketi Nasıl Alınır?

İnternet avcıları oyunu uygulamasını telefonuna indirmeyen kullanıcılar Google Play ya da App Store mağazalarına giriş yaparak mobil oyunu telefonlarına yükleyebilirler. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra oyunun istediği izinlere onay verilmesi gerekir. Bu aşamadan sonra FreeZone paketlerinden birine sahip kullanıcılar kırmızı yaratıkları avlamaya başlayabilirler.

Bit avlarken hızlı olunması gereklidir çünkü bitlerin rakamsal değerleri çok çabuk düşüyor. Ne kadar yüksek rakamlı bit avlarsanız o kadar internet paketine sahip olma imkanınız vardır. Toplanan bitler Vodafone bedava internet almak için kullanılabilir. Hediye internet için yeterince bit avlayan FreeZone kullanıcıları, oyunun mağazasına giriş yaparak bitleri bedava internete çevirebilirler. En düşük hediye 1 saat geçerli olacak 1 gb internettir. Bunun için 300 bit toplanması gerekiyor.

Vodafone FreeZone paketlerinden birine sahip olmayan aboneler ne yazık ki uygulamayı oynayamıyor ve hediye internetten faydalanamıyor.

İnternet Avcıları Oyununa Nasıl Giriş Yapılır?

İnternet avcıları oyununa giriş yapabilmek için Vodafone abone ile cep numaranızı, başındaki 0 rakamı olmadan ve Vodafone Yanımda şifrenizi kullanmalısınız. Vodafone Yanımda şifresi olmayan FreeZone kullanıcıları, 7000’e S yazarak ücretsiz mesaj atabilir ve Vodafone Yanımda şifresi alabilirler.

Vodafone’dan Büyük Ödül: iPhone 7

İnternet avcıları oyununda harcadıkları bitler dahil olmak üzere toplam 30 bin bit toplayan Vodafone FreeZone aboneleri, 15 Aralık 2017’ye kadar topladıkları bitlerle iPhone 7 128 gb kazanabilecekler. Sürpriz hediyenin ilk başvuru yapacak kişiler arasında çekilişle verileceğini söyleyen yetkililer toplanan bitlerle en geç 20 Aralık 2017 tarihinde başvuru yapılması gerektiğini belirtti. Vodafone, internet avcıları bedava telefon hediyesini sunarak şimdiden pek çok kişinin indirdiği bir uygulama sunmuş oldu.

26 yaşın altındakilerin oynamasına izin verilen uygulamada kazanılan bitlerle alınabilecek iPhone 7 128 gb telefon için Vodafone forum sayfasına bakılabilir. Çekiliş sonucunda 5 kişinin iPhone 7 128 gb kazanacağının açıklandı. Aboneler ne kadar bit topladıklarını Hesabım ekranından görebilirler.

Pokemon Yerine Bitler Avlanacak

Bir zamanların çok sevilen oyunu Pokemon GO’yu anımsatan oyun, Vodafone tarafından FreeZone aboneleri için piyasaya sunuldu. Ülkemizde oynanması yasaklanan Pokemon oyununda, kullanıcılar sokaklarda Pokemon arıyordu. İnternet avcıları oyununda benzer bir şekilde çevrenizdeki kırmızı yaratıkları avlamanız gerekiyor. Vodafone, oyunu “Sokakta İnternet Avı Başlıyor” şeklinde duyurdu. Oyunun en güzel tarafı, avlanan yaratıklar biriken bitlere dönüşüyor ve bu bitler ile bedava internet paketleri alınabiliyor. Yeni bitler avlamak için konum değiştirilmesi gerektiği için sokaklar ellerinde telefonlarıyla kırmızı yaratık avına çıkanlarla dolmaya başladı.

Operatörlerin, abone sayılarını artırmak için yaptığı çalışmalar hız kesmeden devam ederken Vodafone’un çıkardığı internet avcıları oyunu özellikle gençler arasında oldukça popüler bir uygulama haline geldi. Pokemon GO’ya benzerliği ile dikkat çeken uygulamada bit avına çıkan gençler bedava internet için sokak sokak dolaşıyor.

Vodafone abonesi olmayanların da indirebileceği oyunda biriken bitler, Vodafone’a geçildiği anda kullanılabiliyor. İnternet avcıları oyunu Android’den ve iOS sürümünü kullanan akıllı telefonlardan oynanabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevdanurtasiran dedi ki:

    Kamerayı nasıl açacağım