Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Turkcell Ucuz İnternet Paketleri

Turkcell Ucuz İnternet Paketleri

Günümüzde birçok kişinin kullanmış olduğu operatör markası hepimizin bildiği gibi Turkcell’dir. İnsanlar genellikle Turkcell’in yüksek kalitesi, birçok hediye kampanyası ve geçmişten beri ülkemizin ilk operatör markası olduğu için Turkcell’i tercih etmektedir.

Ancak hepimizin bildiği bir gerçek vardır ki; Turkcell fiyat politikası ile çoğu kullanıcıya pahalı bir operatör olarak görünmektedir. Örnek verecek olursak Turkcell’de 1 haftalık yapacağınız 1 GB internet paketi bile 10 TL ücret ile yapılmaktadır. Birçok kişi bu fiyatlardan müzdariptir ancak kimse de Turkcell’den vazgeçememektedir. Çünkü Turkcell kalitesinden başka bir operatöre güvenememektedirler.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ve değerli Turkcell aboneleri için Turkcell ucuz internet paketi nasıl yapılır? sorusunun cevabını detaylı olarak vereceğiz. Unutulmamalıdır ki; Turkcell kampanya yaptığı anda bu sayfada eş zamanlı olarak güncellenecektir. Websitemizi güncel olarak takip etmenizi öneririz.

Turkcell Ucuza İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Bu başlık altından sizlere Turkcell en ucuz internet paketi yapma yollarından ve hediye internet paketi veren özel Turkcell servislerinden detaylı olarak bahsedeceğiz. Unutmadan söyleyelim dostlar; sizlerle paylaştığımız kampanyaların koşullarını tam olarak okuduktan sonra yapınız. Ayrıca sormak istediklerinizi de aşağıdaki yorum bölümü aracılığıyla bizlere sorabilir; hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell, uygulamaları üzerinden yaptığı kampanyaları ile çokça konuşulan bir operatör markasıdır. Turkcell’in yeni yapmış olduğu servislerden birisi de Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Bu uygulama aracılığıyla siz toplantıda iken sizi arayan kişilere toplantıda olduğunuza dair bir sesli mesaj verilmektedir.

Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayan tüm Turkcell aboneleri Turkcell bedava 1 GB internet paketi hakkı kazanmaktadır. Unutmayınız Turkcell Toplantıdayım uygulamasının 3 TL ücreti bulunmaktadır.

Turkcell Hediyeli Oyun Bedava İnternet Kazanma
Google Play veya AppStore aracılığıyla indirebileceğiniz ‘Hediyeli Oyun’ uygulaması aracılığıyla birçok oyunun keyfini çıkartabilir; oyunun içinde bulunan market aracılığıyla Turkcell 1 GB bedava internet paketi kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Soru Bedava İnternet Kazanma
Hediyeli Soru servisi Turkcell’in eğlenceli servislerinden bir tanesidir. Bu servis aracılığıyla kullanıcılara SMS üzerinden sorular sorulmakta; aboneler bu sorulara yine SMS’ten cevap vermektedir. Doğru veya yanlış cevaba göre değerlendirilen sorularda puan biriktirebilirsiniz.

Bu kazandığınız puanları kullanarak Turkcell bedava internet paketi, Turkcell bedava konuşma paketi ve Turkcell bedava konuşma paketi hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca bu servise abone olan tüm kullanıcılara anında Turkcell 1 GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır.

Hediyeli Soru servisine katılım sağlamak için; ONAY yazıp 4052’ye SMS göndermenizg gerekmektedir.

Turkcell Kelime Kelime İngilizce Bedava İnternet Kazanma
Turkcell’in Hediyeli Soru servisine benzer olan serviste kullanıcılara İngilizce öğretmek ve İngilizce’sini geliştirmek için yapılmış olan bir soru cevap servisidir.

Yine bu serviste de sorular SMS aracılığıyla sorulur ve kullanıcılar SMS üzerinden cevap vermektedir. Doğru veya yanlış cevaplara göre değerlendirme yapılan serviste kullanıcılar her verdikleri doğru cevap üzerinden puanlar kazanabilir; kazandıkları puanlar ile Turkcell’in hediye marketinden Turkcell bedava internet paketi, Turkcell bedava konuşma paketi ve Turkcell bedava mesajlaşma paketi kazanabilmektedir.

Ayrıca bu servise kaydolunca tüm abonelere 1 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Servise katılım sağlamak için BASLA yazıp 6669’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell Statune Bedava İnternet Kazanma
Turkcell Statune servisi, Çalarken Dinlet servisi ile aynı işlevi görmektedir. Yani sizi arayan kişiler normal arama sesi yerine sizin belirleyeceğiniz herhangi bir müziği kullanıcılara dinletmektedir.

Turkcell Statune servisine abone olan tüm kullanıcılara Turkcell bedava 1 GB internet paketi hediye edilmektedir.

Turkcell Bul Çöz Kazan Bedava İnternet Kazanma
Bul Çöz Kazan servisi, Turkcell’in sunmuş olduğu bir oyun servisidir. İçinde yüzlerce oyunun bulunduğu servise abone olduğunuzda anında Turkcell bedava 1 GB internet paketi kazanırsınız.

Bul Çöz Kazan servisine katılım sağlamak için OYUN yazıp 1610’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Bulmaca Bedava İnternet Kazanma
Turkcell’in eğlenceli servislerinden bir tanesi de Hediyeli Bulmaca servisidir. Hediyeli bulmaca servisi içinde birçok bulmaca oyunu bulunmaktadır.

Bu oyun üzerinden kazandığınız puanlar ile Hediye Marketi’nden Turkcell bedava internet paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca oyunu indiren her kullanıcıya anında Turkcell 1 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Turkcell Ödüllü Soru Bedava İnternet Kazanma
Turkcell’in Ödüllü Soru servisi ile soruları yanıtlayarak puanlar kazabilir; kazandığınız puanlar ile Turkcell’in hediye marketinden birçok hediye kazanabileceğiniz serviste 4 GB’a kadar ödül kazanabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasından kolayca indirebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz kampanyalar hakkında sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere sorabilir; hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.