Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Turkcell Sen Yap Diye Hediye İnternet Paketi

Yazımızda turkcell sen yap diye hediye internet arayan takipçilerimiz için turkcell #senyapdiye bedava internet paketi ayrıntılarını sıraladık.

Turkcell Sen Yap Diye Hediye İnternet Paketi

Yazımız içerisinde turkcell sen yap diye hediye internet paketi araştıran takipçilerimiz için turkcell #senyapdiye bedava internet paketi nasıl yapılır yazımız içerisinde açıkladık.

Operatör firmalarının devi olarak görülen Turkcell, kullanıcıları için hem dakika hem sms hem de bedava internet vermeye devam ediyor. Kullanıcı odaklı yaklaşımıyla mobil internet abonelerine önem verdiğini gösteren operatör firması, çıkardığı yerli arama motoru Yaani ile daha çok aboneye ulaşmayı hedefliyor. Turkcell bedava internet bu yıl paketleri ve yine turkcell bedava internet veren uygulamalar yazımız devamındadır.

Yazımız içerisinde turkcell #senyapdiye bedava hediye internet paketi nasıl yapılır merak edenlere turkcell #senyapdiye hediye internet paketi nasıl kazanılır onu anlatacağız.

Yukarıda da belirtildiği gibi hediye internet kazanmadan önce turkcell #senyapdiye kampanyasından yararlanma şartları nelerdir sıralamak istedik.

Turkcell #senyapdiye Hediye İnternet Kazanma Şartları

  • Telefonunuzda turkcell mobil uygulaması olan Dijital Operatör’ en güncel sürümü yüklü olmalıdır.
  • Kampanyaya katılabilmeniz için turkcell hat sahibi ve bireysel veya kurumsal, faturalı veya hazırkartlı olmalısınız.
  • Eğer turkcell hattınızı yeni aldıysanız 1 hafta bekleyerek hattı aldıkta bir sonraki cuma katılabilirsiniz.
  • Hediyelerinizi kazandığından andan sonra sms mesajı geldikten sonra kullanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri serimizi 2019 yılına bomba gibi giren #senyapdiye hashtagı olmuştur. Yapılması gereken Bip uygulamasında keşfet bölümünde arama yerine senyapdiye yazmanız ve altta gelen senyapdiye isimli hashtag a tıklamanız ve sonrasında gelen prosüdürleri izlemeniz yeterli olacaktır.

#senyapdiye hediye internet için detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.