Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Turkcell GS 1905 Kampanyası ile Hediye İnternet

Yazımızda turkcell galatasaray şampiyonluk hediye internet paketi arayanlara turkcell gs 1905 bedava internet paketi kampanyası açıkladık.

Turkcell GS 1905 Kampanyası ile Hediye İnternet

Yazımız içerisinde turkcell galatasaray şampiyonluk hediye internet paketi arayan takipçilerimiz için turkcell gs 1905 bedava internet paketi nasıl yapılır yazımız içerisinde açıkladık.

Operatör firmalarının devi olarak görülen Turkcell, kullanıcıları için hem dakika hem sms hem de bedava internet vermeye devam ediyor. Kullanıcı odaklı yaklaşımıyla mobil internet abonelerine önem verdiğini gösteren operatör firması, çıkardığı yerli arama motoru Yaani ile daha çok aboneye ulaşmayı hedefliyor. Turkcell bedava internet bu yıl paketleri ve yine turkcell bedava internet veren uygulamalar yazımız devamındadır.

Yazımız içerisinde turkcell gs 1905 bedava hediye internet paketi nasıl yapılır merak edenlere turkcell gs 1905 hediye internet paketi nasıl kazanılır onu anlatacağız.

Turkcell GS 1905 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Galatasaray hediye internet kampanyasından sadece bireysel faturalı ve faturasız aktif Sarı, Kırmızı ve Şampiyon paketteki müşteriler faydalanabilirler. Bu paket içerisinde bulunan turkcellliler 19 Mayıs 2019 gününe kadar tek seferlik olmak üzere ve günlük 1 GB internet hediye kazanacaklardır.

GS hediye internet kampanyasına katılımlar ücretsizdir. Kampanyadan müşteriler otomatik olarak faydalanacaklardır. Her hangi bir ek işlem gerekmez

Etiketler: turkcell bedava interner, turkcell hediye internet, turkcell gs 1905 hediye internet, turkcell gs şampiyonluk hediye internet paketi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.