Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava İnternet Paketi

Ülkemizin en büyük özel bankası olan Garanti bankası ile ülkemizin gözde, en çok kullanılan mobil operatör markası Turkcell yeni bir kampanyaya imza attı. Oldukça avantajlı ve kullanıcıları için hiçbir bedel ödemeden verdikleri bedava 1 GB internet paketi ile kullanıcılar Turkcell bedava internet paketinin tadını çıkarmaktadır. Bu bahsedeceğimiz kampanya sadece Turkcell faturasız hat aboneleri için geçerlidir, faturalı hat kullanan abonelerimiz için maalesef ki geçerli değildir.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve cebimizdeki cep telefonlarının akıllı olması ile birlikte internet kullanımı bir hayli artmıştır. Kullanıcılara operatörlerinden aldıkları internet paketleri birçok zaman yetmemektedir. Tam bu noktada operatörler sürekli bedava internet kampanyaları yapmakta, diğer firmalar da kullanıcıları teşvik etmek amacıyla mobil operatör markaları ile anlaşıp bedava internet paketi kampanyaları yapmaktadır.

Ülkemizin en çok müşterisi bulunan en büyük özel bankası ise Turkcell ile bir anlaşma içerisine girmiş; müşterilerine yani Turkcell kullanan müşterilerine Turkcell bedava 1 GB internet paketi hizmeti vermektedir. Eğer sizlerde yazımızı tam olarak detaylıca okuyup, söylediğimiz adımları ve koşulları yerine getirirseniz sizlerde Turkcell 1 GB bedava internet paketi sahibi olabilir; bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Garanti Bankası Turkcell Bedava 1 GB İnternet Paketi Kazanma (Garanti Bankası TL Yükle Turkcell 1 GB İnternet Paketi Kazan)
Kampanyaya katılabilmek için Garanti Bankası’nın internet şubesinden veya Garanti Bankası mobil şubesinden hattınıza TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Faturasız hattınıza 35 TL ve üzeri tutarda TL yüklemesi yaparsanız eğer kampanyaya katılım hakkı kazanacaksınız.

TL yüklemesini sadece Garanti Bankası internet ve mobil şubesinden yapmanız gerekmektedir. Farklı bir yerden yükleme yapsanız bile kampanyaya katılım sağlayamazsınız. Sizlerde bahsettiğimiz koşullara uyup TL yüklemesi yaptığınız anda herhangi bir katılım mesajı göndermeden anında kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya dahilinde 1 ay yani 30 gün boyunca kullanabileceğiniz Turkcell bedava 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Garanti Bankası Turkcell TL Nasıl Yüklenir?
Garanti Cep’ten:
İşlemler > Ödemeler > GSM TL / Paket Yükleme > Turkcell > TL / Paket Yükleme

Garanti İnternet’ten:
Ödeme > GSM / TL Yükleme > Turkcell > Yükleme
GarantiOne’dan:
İşlemler > Ödemeler > GSM TL / Paket Yükleme > Turkcell > TL / Paket Yükleme

Garanti Bankası tarafından yayımlanan resmi kampanya koşulları şöyledir;

25 Temmuz – 25 Ağustos tarihleri arasında Garanti İnternet/Cep’ten tek seferde 35 TL ve üzeri Ses/Cepten İnternet paketi satın alan Turkcell faturasız ses hattı sahipleri 1 ay geçerli 1 GB internet paketi kazanabilir.
Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 kez kampanyaya katılma hakkı kazanabilir.
Kampanyadan sadece Turkcell bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
1 GB hediye internet tanımları, paketin yüklendiği hatta yapılacaktır.
Paket aşımında aboneler kendi tarife aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanyaya dahil olan paketler: YENI 4GB – 35 TL, YENI 6 GB – 45 TL, YENI 8 GB – 55 TL, Üçlü 3 GB + 500 dk + 1000 SMS – 35 TL, UCURAN 2 GB PLUS – 40 TL, Üçlü 4 GB + 500dk + 1000 SMS – 40 TL, UCURAN 3 GB PLUS – 45 TL, UCURAN 6 GB – 50 TL, Mega Üçlü 4GB + 1000dk + 1000SMS – 50TL, UCURAN 6 GB PLUS – 60 TL.
Bu kampanya 25 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katıldığınıza dair onay mesajı gelmeden hizmeti kullanmamanızı öneririz. Eğer kampanya ile ilgili sormak istediğiniz bir soru varsa aşağıdaki yorum bölümü aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Arama Terimleri: garanti cep turkcell tl yükle, garanti 1 gb bedava internet kampanyası, garanti turkcell 1 gb internet hediye, 1 gb bedava internet garanti bankası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.