Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2019

Bu yazımızda Turk Telekom bedava internet paketi arayanlar için türk telekom bedava internet 2019 paketlerini sizler için sıraladık.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2019

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri 2019

Turk Telekom, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da abonelerine bedava internet vermeye devam ediyor. Aboneler, kendilerine en uygun türk telekom bedava internet 2019 seçeneklerinden birine geçerek interneti kesintisiz ve hızlı bir şekilde kullanmanın keyfini çıkarabilirler.

GSM sektöründe attığı sağlam adımlarla pek çok aboneye ulaşmayı başaran Turk Telekom, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Türk telekom bedava internet 2019 hizmetinden yararlanmak isteyenlerin Turk Telekom abonesi olmaları yeterlidir.

Selfy Türk Telekom 1 GB

31 Aralık’a kadar geçerli olacak tarifeden Selfy’li aboneler faydalanabiliyor. Mor paketlerden birine kayıtlı Selfy’li aboneler, 30 TL ve fazlası yükleme yaptıktan sonra kampanyaya katılım mesajı gönderiyorlar. 1 ay içinde yükleme yapan aboneler 1 GB internetin sahibi oluyorlar. Kampanyaya katılmak isteyenlerin “MOR HEDIYE” yazarak 4545’e göndermeleri yeterlidir.

2018 Turk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet

Her hafta 2 gün boyunca 10 GB cepten internet kazanmak için “GIGA” yazarak 5555’e gönderilmesi yeterlidir.

TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

Turk Telekom aboneleri Turk Telekom’un internet sayfasından ya da banka kartıyla 15 TL ve üstü yükleme yaparak her hafta 1 GB bedava internet kazanabilirler.

İlk Ay 100 GB Hediye İnternet

İlk ay ücretsiz olacak şekilde Turk Telekom aboneleri, ev internetini kullanabilirler. Evden 100 GB hediye internet keyfi, sadece Turk Telekom kullanıcıları için geçerlidir.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet

Kullanıcı bilgileri yardımıyla Turk Telekom uygulamasına giriş yapan aboneler, banka kartıyla ya da kredi kartıyla yükleme yaptıklarında 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler, “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidirler.

Türk Telekom Yeni Gelenlere 4 GB Bedava İnternet

Turk Telekom’a yeni abone olan kullanıcılar, 4 GB bedava internet hakkı kazanıyor. Hediye internet dışında, aboneler ayrıca 40 TL de kazanıyorlar. Bu hediye ile yalnızca konuşulabilir ve mesajlaşılabilir. Kampanyaya katılmak için “BALLI 4 GB” yazarak 2070’e kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Bu kampanya yalnızca yurt içi kullanımlar içindir, yurt dışı kullanım için ek ücret alınır.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

4,5G uyumlu olmayan Turk Telekom abonesi kalmasın diye, Turk Telekom 4,5G’ye geçen kullanıcılara 1 GB bedava internet veriyor. Aboneler SIM kartlarını yenileyince “4,5G SIM” yazarak 5555’e kısa mesaj atmalıdırlar.

Hattını Türk Telekoma Taşıyana 500 MB Bedava İnternet

Yeni hat sahibi olan ya da mevcut numarasını Turk Telekom’a taşıyan kullanıcılar 500 MB bedava internetin sahibi oluyor. Kampanyaya katılabilmek için 5555’e “DENEME” yazılması yeterlidir.

Etiketler: türk telekom bedava internet, 2019 türk telekom bedava internet, türk telekom bedava internet 2019 türk telekom bedava internet paketleri

Türk Telekom bedava internet paketlerimiz günü geçmiş veyahut eskimiş olabilmektedir. Lütfen paketlerin doğruluğunu ve ayrıntısını Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 444 ü arayarak öğreniniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.