Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Türk Telekom 10 GB Tamamla Kampanyası

1.795
Türk Telekom 10 GB Tamamla Kampanyası

Türk Telekom, bildiğiniz üzere 2015 yılında büyük bir yenileme ile tamamen değişmiş; bunun yanında fiyatları ve avantajları ile oldukça ses getirmiş bir operatör markasıdır. Henüz yeni duyurduğu kampanyası ile de büyük ses getirecek gibi görünen Türk Telekom; abonelerini internetsiz bırakmama da kararlı gözüküyor. 4.5G teknolojisi çıktığından bu yana birçok operatör markası 4.5G teknolojisi üzerinden birçok kampanyalar düzenlemiştir. Tabii ki Türk Telekom’da boş durmuyor, her geçen gün farklı farklı kampanyalarıyla kullanıcılarını mutlu etmektedir.

Türk Telekom’un yeni yapmış olduğu ve gözde olarak ses getiren kampanyasının ismi 4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası’dır. Bu kampanya dahilinde Türk Telekom, abonelerinin hsahip oldukları internet paketlerini 10 GB’a kadar tamamlamaktadır. 4.5G
servisine abone olan ve 4.5G teknolojisine uygun cihaz kullananan Türk Telekom müşterileri için özel olarak hazırlanmış kampanyada interneti tam anlamıyla doyacaksınız!

Kampanyanın genel olarak tanımı şöyledir; 12 ay internet paketi taahhütü veren kullanıcıların tarifelerindeki internet 12 ay boyunca 10 GB’a tamamlanacaktır. Bu durumu örnek verecek olursak şöyledir; tarife veya paketinizde 2 GB internet paketi varsa eğer buna 8 GB daha eklenir ve toplamda aylık olarak 10 GB internet paketiniz olmuş olur. Bu internet paketinin ücreti ise 15 TL’dir. 12 ayın ardından paket fiyatı 25 TL olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom 4.5G Özel 10 GB Tamamla Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için TAMAMLA 10GB yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Unutmayınız kampanyanın taahhüdü 12 aydır. Yani 12 ay boyunca paketi iptal edemezsiniz. 12 ay boyunca tarifenizdeki internet 10 GB’a kadar tamamlanacaktır.

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için sim kartınızın 4.5G uyumlu olması ve cep telefonunuzun 4.5G teknolojisine uyumlu bir cihaz olması gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife kullanan aboneler yararlanamazlar. Kampanyaya sadece 1 defaya mahsus katılabilirsiniz.

Unutulmadan Türk Telekom’un kampanya taahhüdü bozulma ücreti olarak yapmış olduğu açıklama şöyledir; Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Arama Terimleri: türk telekom 10 gb tamamla kampanyası, türk telekom 10 gb internet nasıl yapılır, türk telekom 15 tl 10 gb internet paketi, türk telekom 10 gb hediye internet, türk telekom 4.5g tamamla kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. enes dedi ki:

    nasıl iptal ederim peki bu paketi ???