Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Türkiye Fiyatı

229

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus

Mart ayının sonu ile tanıtım organizasyonları başlayacak olan Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus için birçok ülke fiyat tahminleri yürütmektedir. Fiyat aralıkları konusunda yapılan tahminler ise oldukça dudak uçuracak gibi görünüyor. Sızdırılan görseller sonucunda ise az çok bir fiyat tahmin edebilmek zor görünmüyor.

Samsung Galaxy S8 & Samsung Galaxy S8 Plus Türkiye Fiyatı

Geçtiğimiz yıl piyasaya 570 Dolar ile çıkan Samsung Galaxy S7 üzerinden çalışmalar yürütülmüştür. Yürütülen çalışmalar sonucunda Samsung Galaxy S8 için satış fiyatının 840 Dolar olacağı tahmin edilmektedir. Tahminler ile ilgili dedi kodular şuan birçok ülkeyi heyecanlandırmıştır. S8 Plus için ise 950 Dolar tahminlerinin yapılması satın almayı düşünen birçok kişinin olumsuz kararlar vermesine neden olmuştur. Bu verilerin kesinleşmesi durumunda ülkemizde S8 Plus için 4,000 TL üzerinde bir fiyatlandırma olacağı düşünülebilir. Böyle olması durumunda hedeflenen satış rakamlarına ulaşmak oldukça zordur.

Henüz resmi kaynaklardan bir haber gelmediğinden Samsung Galaxy S8 için belirtilen tüm fiyat aralıkları bir varsayım olarak değerlendirilmektedir. Samsung Galaxy tanıtım organizasyonunun Mart ayı sonunda gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilecek olan amiral gemi için fiyat belirtileri birkaç gün içerisinde netleşeceğini de belirtmek istiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.