Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Roman Havası Dizisi Kerem Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Roman Havası Dizisi Kerem Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Cennet Mahallesinin yeni versiyonu olarak başlayacak olan Roman Havası dizisinde Kerem karakterini kim canlandırmakta. Dizide başrolleri Oya Başar, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Levent Ülgen ve Cezmi Baskın paylaşmakta. Roman Havası nerede çekiliyor? Roman Havası Beykoz’da çekilmekte. Erkan Şahin dizide Petek Dinçöz’ün sevgilisini canlandıracak. Roman Havası dizisinin Kerem’ini yani Erkan Şahin’i daha yakından tanıyacak olursak;
Erkan Şahin 9 eylül 1986 tarihinde istanbulda doğdu. İlkokulu bahçelievler ilköğretim okulu perejada okudu, ortaokul ve liseyi ise bahçelievler süper lisesinde tamamladı.

Başarılı bir öğrenciydi ve okulun futbol takımında ve Galatasaray Spor kulübün’de beş yıllık bir futbol hayatı oldu, sağlık sorunlarından dolayı futbol hayatına son vermek zorunda kaldı.

Bunun üzerine üniversite seçme sınavını ilk girişte kazanamadi, ikinci girişinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme fakultesini kazandı ve böylece Eskişehir yolunu tuttu.

Burada okulunu tamamlayan erkan şahin ufak bir maceradan sonra istanbul’a geri döndü, ailesinin ısrarı üzerine 2010 yılında Best Model Of TURKEY yarışmasına girmeye karar verdi ve başardı bu yarışmada Avrupa Kültür Başkenti Kralı seçildi.

Yarışmadan sonra Uğurkan Erez ajansında çalışmaya başladı ve halen de devam etmektedir.

Bir çok defilede yer almıştır.

Damat, Tween, Avva, Niyazi Erdoğan, Faruk Saraç gibi markaların defilelerinde ve yurt dışı fuar defilelerinde yer almıştır.

Bununla birlikte Müjdat Gezen ve Ayla algandan oyunculuk eğitimleri almıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Sultanın Sırrı adlı sinema filminde rol almıştır burda ise italyan ajanını canlandırmıştır.

Modellikte basarılı olduğu gibi oyunculuktada bu basariyi devam ettirmek istemektedir ve ilerde iyi bir aktör olmayı hedefleyen Erkan ŞAHİN, Kenan İmirzalıoğlu, Cem Yılmaz ve Tarık Akan gibi isimleride örnek almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. myth dedi ki:

    Dizisini Heyecanla Bekliyoruz

  2. hilal kaya dedi ki:

    ben roman havasındakı keremın numarası

  3. elif yıldız dedi ki:

    eee ben kereme hayranm o çok tatlı yuff fena ya 🙂 <3 <3 <3