Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

PubG En İyi Silahlar

PubG En İyi Silahlar

Bu yazımız içerisinde; pubg en iyi silahlar araştırması yapanlar için, pubg mobile en iyi silahlar ve pc de öneri listesi  sıraladık.

PubG En Güçlü Silahlar

PubG oyununun çıkışı ile takip eden 3 aylık kısa bir süre içerisinde tüm platformlarda bugüne kadar kırılamayan rekorları kırarak dünyanın en iyi oyunları arasında yer almayı bşarmıştır. Toplamda bugüne kadar 50 Milyondan fazla oyuncuyu bünyesinde barındırmıştır. Oyun hem mobil olarak hem bilgisayar ortamında oynanmakta olum aynı zamanda bilgisayarı yetersiz olup ve ücretsiz olarak bilgisayar ortamında oynamak isteyen oyuncular içinde orjinal olarak mobil emilatör ortamındada oynanmaktadır.

Oyun, 100 gerçek oyuncunun bir adada toplanarak uçak ile havadan gittiği esnada istediği bir alana paraşüt ile atlayıp daha sonra silah ve yaşam malzemeleri toplayarak ölmeden en sona kalmaya çalıştığı ve bu esnada düşman olduğu tüm kişileri öldürdüğü bir tür online oyundur. Bu yazımızı ise PubG oynayanlara bir rehber niteliği taşıyan ve son günlerde sıkça aratılan pubg en güçlü silah, pubg en iyi silah gibi aramalar üzerine bizde pubg en iyi silah listemizi sıralmak üzere hazırladık. İşte en iyi pubg silahlar:

PubG En İyi Taarruz Tüfeği Tavsiye

Pubg en iyi silah sıralaması olarak ilk sırada taaruz tüfeklerini ele aldık. Taaruz tüfeği olarak pubg en iyi silah olarak en iyisi ve en çok tercih edilenleri denilirse yanılmamış oluruz. Hatta oyunu lider olarak tamamlamak isteyenler için güçlü bir taaruz tüfeği şart olmaktadır. Kullanabileceğiniz pubg en iyi 3 taarruz tüfeği;

Groza

Klasik oyunda sadece hava destek olarak adlandırılan uçakdan atılan paraşüt ile birlikte inen kutu içerisinde çıkmaktadır. Listemizin ilk sırasında yer almasının sebebi, stabillik ve sprey bakımından en güçlüsü olabilmesidir..

AUG

AUG silahı da tıpkı Groza gibi hava destek kutusubdan çıkan ve 5,56 mermisi ile kullanılan uzun menzilde bulunan düşmanları bile rahatlıkla alt edebilecek bir kabiliyete sahiptir. Silahın bir diğer özelliği ise oyuncuların M416’nın eş değer ve alternatif olması ve hemen hemen her klamanda ilk sıralara gelebilmesidir.

M416

M416 silahı diğer iki önerimizden farklı olarak oyunda hemen hemen her alanda rahatlıkla bulunabilmesi ve fazla geri tepme ve sekme olayının az olması ve etkili vuruşu ile pubg en iyi silah olabilme özelliği taşımasına sebep olmuştur. Silah tüm eklentileri takıldığında neredeyse tıpkı bir keskin nişancı gibi sekmemektedir.

PubG En İyi Keskin Nişancı Tüfeği

Pubg en güçlü silah arayanları da düşündük ve pubg en iyi keskin nişancı tüfeği tavsiye listemizi sizler ile paylaştık. Genelde her kesimin kullanamadığı oyunda profesyonelleşen kişilerin kullanabildiği keskin nişancılarda alternatif fazla olmasa da içerisinde ayrıma girmiş durumdadır. İşte pubg en iyi keskin nişancı tüfeği sıralaması;

AVM

Oyun içerisinde her alanda bulunmayan hava destek kutusu içerisnden çıkan AVM silahı pubg en iyi silahlar tavsiye yazımız içerisinde oldukça önemli bir sıraya sahiptir. Oyun içerisinde oyuncular tarafından en iyi silah olarak gösterilmektedir. Nadir olan bir durumuda silahın kendine özgü mermisi olmasıdır ve neredeyse zırhlar karşısında çaresiz kalmaktadır.

M24

Önceleri hava destek kutusundan çıksa da artık oyunun çeşitli yerlerinden temin edilebilmektedir. M24 silahı 7,62 mermisi ile kullanılabilmekte olup yine zırhları zor duruma sokan bir silah türüdür. 2. seviye kask ve 2. seviye yeleği rahatlıkla delip geçebilmektedir.

Kar98

Oyun alanında belirli yerlerde buluna bilen Kar98 çoğu oyuncunun tercihleri arasında yer almaktadır. Kar98, uzun menzi kullanılsa da oyunun son dakikaları yetersiz kaldığından oyunun sonlarında tercih dışı kalmaktadır. Kar98 7,68 mermisi ile kullanılmakta 8x dürbünü ve profesyonel oyuncular ile temiz iş çıkartabilmektedir.

PubG En İyi Makineli Tüfek

Makineli tüfeklerin tercihi genel olarak yüksek kapasitede mermi barındırmasından kaynaklansada bazen yüksek hasar vermesiyle oyun içerisinde de öncelikli tercihler arasında yerini alabilmektedir.Pubg en iyi silahlar yazımız içerisinde bu sebeple makineli tüfek bilgisini de vermek istedik. İşte pubg en iyi makineli tüfek sıralaması;

M249

Malesef rakibi olmayan tek silah olması ile tavsiye edebileceğimiz tek silah M249’dur. Oyun içerisinde hava destek kutusu içerisinden çıkan M249 makineli tüfeği çok sekmesi ve verdiği hasarın çok aşırı olmaması sebebi ile genelde tercih edilmemektedir. M249 yüksek mermi atış kapasitesi olan toplamda tek seferde 50 fişek sayısı barındırmaktadır. Bu silah 5,56 mermisi ile kulanılmakta ve çok fazla sekme özelliği bulunduğundan vuruş gücü etkili olmamaktadır.

Bazı insanlar için yazımızı okuduğu esnada mobil için mi yoksa bilgisayar pubg için mi diye sorduklarını düşünerek bu yazımızda geçen silah sıralamasının hem bilgisayar hem de pubG mobil en iyi silahlar arayışında olan kişiler için rehber olabildiğini hatırlatmak istedik. Oyun masaüstü versiyonun da barındırdığı hemen hemen tüm özellikleri mobil veriyonunda da barındırmaktadır. Yukarıda verdiğimiz pubg en iyi silahlar sıralaması ile 2 farklı silahı alan kişi oyunuda profesyonel oynadığı takdirde oyunda birinci olarak ‘çorba parası çıkartması’ kaçınılmazdır

Etiketler: pubg en güçlü silahlar, pubg en iyi silah, bubg mobile en iyi silahlar, pubg en iyi silahlar, pubg en güçlü silah

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.