Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Patates Diyeti Nedir? Haşlanmış Patates İle Zayıflama

284

Diyet programları içerisinde yer alan besinler daha çok kalori bakımından düşük, besin değeri ve tok tutucu olma özelliği bakımından zengin içeriklerden oluşmakta. Kilo problemi yaşayan ya da kısa süre içerisinde hızlı kilo vermek isteyen kişiler son zamanlarda Patates Diyeti üzerine yoğunlaşarak etkili çözümler almak istemekte. Diyet ile 3 gün gibi kısa bir sürede 5 kilo verdirdiği iddia edilmektedir. Son zamanların en çok araştırılan ve uygulanmak istenilen yöntemleri arasında yer almayı başarmıştır.

Yazı İçeriğinde Bulunanlar (Tıkla)

Haşlanmış Patates Diyeti

Haşlanmış patates, içerik bakımından oldukça güçlü besin maddelerinden oluşmaktadır. Yüksek oranda yer alan lif ve C vitamini, kişilerin hızlı ve sağlıklı kilo verebilmelerine olanak sağlamakta.  Haşlanmış Patates Diyeti içerisinde vitamin kaybına uğramayan kişiler, diyet sonucunda istedikleri kiloya hızlı bir şekilde kavuşabilirler.

Haşlanmış patates diyeti yılda maksimum 4 kere uygulanabilir olan, bu diyet süresince şeker kullanımını sıfırlıyor ve günde minimum 2 litre su tüketimi yapıyoruz.

Diyet programı her gün değişiklik göstermekte olup menü genellikle patates ve yoğurttan oluşmakta. Haşlanmış patates diyeti nasıl uygulandığını liste olarak açıklayacak olursak;

  • Diyetimiz ile programlı olarak devam etmeliyiz ve kesinlikle aksaklık yaşamamalıyız. Sabah kahvaltılarında sadece 1 kase yoğurt ve 1 haşlanmış patates yer almaktadır.
  • Öğle yemeğinde bir kase yoğurt ile beraber 2 haşlanmış patates,
  • Akşam yemeğinde tercihe göre 2 kase yoğurt ya da 1 haşlanmış patates 1 kase yoğurt şeklinde ilerlemektedir.

!! Vücudu yormamak adına 3 gün uygulanması gereken bu program bir yıl içerisinde maksimum 4 kere uygulanabileceğini hatırlatmak istiyoruz.

Diğer Diyet Programları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.