Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Para Kazandıran Uygulamalar

237

Para Kazandıran 5 Android Uygulama

Teknolojinin bir parçası olarak ceplerimizde yer alan akıllı telefonlar, iletişim kaynağımızı giderdiği gibi maddi ihtiyaçlarımızı da bir nebze karşılamaktadır. Android telefonunuzdan para kazandıran uygulamalar bulunduğunu hatırlatarak yazımızın devamında bazı uygulamalardan bahsedeceğiz. Bu yazımız sadece Android için olup yakın bir zamanda İOS içinde para kazanılabilecek uygulama tanıtımı yapacağız.

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar-Wild Wallet1-Make Money / Cash: Wild Wallet

Wild Wallet uygulaması, Android telefonların video izleyerek, belirlenen oyun ve uygulamaları telefonunuza indirerek para kazanılmasına olanak sağlar. Belirtilen görevler, yapılması durumunda kazandığınız paralar çeşitli yollar ile çekebilir ya da Google Play üzerinden hediye olarak da kullanabilirsiniz.

 Wild Wallet, Google Play İNDİR

Para Kazandıran Uygulamalar-BrandFace2-BrandFace

Para kazandıran uygulamalar sıralamasında 2. sırada yer verdiğimiz BrandFace Android stüdyonun önde gelen uygulamaları arasında gösterilen BrandFace, reklamlar için yeni oyuncu ve reklam yüzü arayışları için kullanılmaktadır. İstediğiniz firmanın reklam videosunda yüzünüzü gösterebilir, gelen teklifler ile yüksek oranda kazançlar sağlayabilirsiniz.

 BrandFace, Google Play İNDİR

Para Kazandıran Uygulamalar-Bounty3-Bounty – Görev Yap, Para Kazan

Birçok kişinin düzenli gelir elde ettiği Bounty her geçen gün büyüyerek kazandırmaya devam ediyor. Uygulama aracılığı ile firmaların gizli teftişlerini yapabilir, mekan ve ürün kontrollerini sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz şehir içerisindeki görevler sürekli güncellenmekte olup her an yeni görevler eklenerek kazançlarınzın artabileceğini belirtmek istiyoruz.

 Bounty, Google Play İNDİR

Para Kazandıran Uygulamalar-WHAFF Rewards4-WHAFF Rewards

Yıllardır birçok kullanıcının ek gelir olarak kullandığı bu uygulama, Android uygulama ve oyunları indirirerek para kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Çoğunlukla günlük 5 Dolar üzerinde elde edilen kazanç, günlük olarak eklenen uygulamaların sayısına göre artış göstermektedir.

 Bounty, Google Play İNDİR

Para Kazandıran Uygulamalar-YouNow5-YouNow

Para kazandıran uygulamalar sıralamamıza son olarak farklı bir platform ile karşımıza çıkan Younow, canlı yayınlar yaparak para kazanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. İster izleyici bağışları ile, isterseniz de uygulamanın belirli şartları üzerinden güzel miktarlarda para kazanabilirsiniz.

 Bounty, Google Play İNDİR

Sizlerde bu uygulamaları hemen indirerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir, keyifli paralar biriktirebilirsiniz.

Bol kazançlar..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.