Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

OSM Yenilmezlik Taktiği (4-4-2 B) – 2015

7.573
OSM Yenilmezlik Taktiği (4-4-2 B) – 2015

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere OSM‘de uygulayabileceğiniz en iyi taktiği açıklayacağım. Bu taktikle birçok büyük klubü yenebilirsiniz. Yalnız bu taktiğin işe yaraması için kadronuzun orta düzeyde olması şarttır.

 

İlk olarak dizilişi belirleyeceğiz. Dizilişi lütfen 4-4-2 (B) yap.

OSM YENİLMEZLİK TAKTİĞİ

Oyun stilini ise yukarıda gördüğün gibi yap. Eğer hakem sert değilse “Aşırı sert” yapabilirsiniz.

OSM YENİLMEZLİK TAKTİĞİ

Burda eğer rakip iyiyse mentalite yine orta olacak şekilde “Defansif” e yakın olacak şekilde “Orta” yapın. Eğer rakip normal ise mentaliteyi “Ofansif” e yakın “Orta” yapın.

OSM YENİLMEZLİK TAKTİĞİ

Normal maçlarda çizgi taktiğiniz bu şekilde olsun. Rakip güçlüyse tek değişiklik hücumcularda değişiklik yapacağız. “Sadece Atak” olan kısmı “Orta Sahaya Destek Ol” yapacağız.

Uzmanlar kısmını ise şöyle yapın. Kaptan ve Penaltı atıcıları forvet hattınızın en iyi oyuncusuna, serbest vuruşları ise orta sahanızın en iyi oyuncusuna, kornerleri ise defans beklerinizden en iyisine kullandırın.

Ben bu taktikle birçok büyük maçları kazandım. Umarım sizlere de yardımcı olur ve kazanmanızda bir payımız olur. İyi oyunlar 🙂

 

OSM’NİN SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. admin dedi ki:

  bu taktik ile galatasarayda oynadım şampiyon oldum. hiç değiştirmedim

 2. Blolololo dedi ki:

  Kardeşim bişey sorucam ben m.united ım kanatlara güçleri nasıl oyuncular koymalıyım mesela memphis 97-90-93 memphis solda oynayabilirmi bu taktikte ??

  1. admin dedi ki:

   Özelliklerine bakılırsa her iki kanattada oynayabilir.

 3. Chelsea dedi ki:

  Sa chelsea içim iyi olurmu bu taktik

 4. DENİZ dedi ki:

  s.a kardeşlerim ben 4-3-3 b taktiği ile galatasarayda nagmalup lig bitirdim sadece 7 tane gol yedim ama aldıgınız transferlerde çok önemli