Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

My Business Kaydı Nasıl Yapılır

236

My Business Kaydı

Google tarafından yerel işletmelerin hizmetine açılan My Business, birçok kişi tarafından bilinmemekte ya da uygulama konusunda sıkıntılar çekilerek oluşturamama gibi durumlar yaşamaktadır. My Business, birçok açıdan işletmelerin Google aramalarında üst sıralarda yer almasını sağladığı gibi işetmelerin kurumsal bilgilerine de kolay bir şekilde erişim olanağı sağlar. My Business kaydı oluşturabilmek amacı ile önce servise ait İnternet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

Business sayfasına giriş yapılmasının ardından öncelikle hizmet şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Şartları kabul eden kişiler öncelikle işletme kategorisi başta olmak üzere temel birçok bilgiyi girmenizi isteyecektir.

Firmanıza ait güncel adres bilgilerinizi girmenizin kesinlikle gerektiği belirterek doğrulama işlemleri sırasında adresinize posta geleceğini belirtmek istiyoruz.

Tüm bilgilerini eksiksiz olarak doldurup posta durumunu bekleyen kişiler, 20 ile 25 iş günü içerisinde gerekli postayı alacaklardır.

Postanın gelmesi ile birlikte My Business hesabınıza tekrar erişim sağlayarak doğrulama kodu ekranına kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Doğrulamanın ardından artık kullanıcılar sizleri anahtar kelime ya da site adı ile arama yaptığında kolay bir şekilde bulabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.