Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Meme Büyütme Yöntemleri? Göğüs Nasıl Büyütülür?

313

Meme Büyütme Yöntemleri? Göğüs Nasıl Büyütülür?

Dünya genelinde uygulanan ve son zamanlarda ülkemizde de giderek artan meme büyütme, kadınlar tarafından tercih edilen estetik ameliyatlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Yapılan operasyonlar sonucunda memenin görünümü baştan değişmesine, sarkıklıkların giderilmesine, dolgu görünümünün yeniden kazanmasına neden olmaktadır. Büyütme operasyonu sırasında silikon adı verilen maddeler kullanılmakta olup implant şeklinde operasyonlar ile şekillendirilmektedir. İmplant şeklinde uygulanan ameliyatlardan elde edilen sonuçlar genel olarak uzun süreli ve kesin sonuç elde edilebilmektedir.

Meme büyütme operasyonu son yıllarda giderek artan teknolojiler ile gerçekleştirilmektedir. Son yıllarda yapılan gelişmeler sonucunda şekil özelliklerini uzun süre koruyabilen ve deformasyon özelliklerini kaybetmiyor olmaması implant teknolojisinin son yıllarda maruz kaldığı gelişmelerin bir sonucu olarak gösterilebilir. Operasyonlar genel olarak meme başı, koltuk altı ya da koltuk altından yapılarak uygulanmaktadır. Bu tamamen kadınların fiziksel ya da meme büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle meme altından yapılan operasyonlar sırasında meme başının herhangi bir zarar görmemesi emzirme gibi durumlara kesinlikle mani olmamaktadır. Gayet sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilen operasyonlarda meydana gelmesi düşünülen sorunlar bertaraf edilmektedir.

Meme büyütme operasyonu genel olarak meme kanseri sonrasında ya da meme durumundan tatmin olmayan kişilere uygulanmaktadır. Operasyonlar sonucunda kalıcı bir görüntü elde edildiği gibi kadınların özgüveninde doğrudan bir yükseliş sağladığını söyleyebiliriz. Büyütme işleminin uygulanabilip uygulanamayacağı konusunda doktorlardan destek alabilir, durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Meme Büyütme Egzersizleri ve Meme Büyütme Bitkisel Kür

Kiminin göğsü büyük dertli kiminin göğsü küçük dertli. Bu yazımızda küçük göğüslü bayanların korkulu rüyasına farklı çözümler ürettik. Özellikle de genç kızların dertli rüyası olan göğüs büyütmek zararsız olarak yapılabiliyor. Hem egzersiz hareketleri ile hemde bitkisel olarak meme büyütmek mümkündür. Fakat tek bir sorun yaşınızdır. Memesini büyütmek isteyenler 16-30 yaş arasında olması gerekmektedir.

Göğüs-Meme büyütme egzersizleri:

 

Meme büyütme için doğada bulunan imkanlar oldukça geniştir. Göğüs büyüten bitkiler başlıca;

  • Şerbetçi Otu
  • Hayıt Tohumu

Meme büyütme işleminiz için ilk bir ay şerbetçi otu kullanılacaktır, şerbetçi otu bitiminde ise 1 ayda Hayıt otu kullanılacaktır. Şerbetçi otu aynı zamanda bira yapımı ve mayalama da kullanılmaktadır. Şerbetçi otundan sonra Hayıt otu kullanılacaktır.

Meme büyütmek için bitkisel kür tarifi;

Meme Büyütme

Şerbetçi otunu;

Bir bardak klorsuz suda (çeşme suyu olmayacak, hazır sular olabilir) 5 dakika kaynatılacak, kaynayan su süzülerek, akşam yemeğinden en az 2 saat sonra içilecek.

Hayıt tohumu;

Meme büyütme kürünün bir diğeri ise Hayıt tohumudur. Hayıt tohumunu bir bardak klorsuz suda (çeşme suyu olmayacak, hazır sular olabilir) 5 dakika kaynatılacak, kaynayan su süzülerek, öğlen ve akşam yemeklerinden en az 2 saat sonra içilecektir.

Şerbetçi otu ve Hayıt tohumu dışında beslenmenizi de düzenlemeniz gerekmektedir.

  • Günde yarım Avakado tüketmelisiniz
  • Bir avuç kurutulmuş beyaz üzüm tüketmelisiniz. Özellikle de çekirdekli olmasına dikkat edin ve çekirdeklerini ezerek yemelisiniz.
  • Meme büyütme için bir diğer besin ise cevizdir. Bir avuç ceviz tüketmelisiniz.
  • Son olarak bir gün durup bir gün yiyeceğiniz şekilde 2 güne bir 30-40 gram arası sütlü çikolata tüketmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] >   Meme Büyütme Egzersizleri ve Meme Büyütme Bitkisel Kür   < […]