Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Klavyede Bazı Tuşlar Çalışmıyor Sorunu

1.717
Klavyede Bazı Tuşlar Çalışmıyor Sorunu

Yazımız da; özellikle laptop klavyede bazı tuşlar çalışmıyor diyenler için klavyede bazı tuşlar çalışmıyor sorunu bitirecek öneriler verdik.

Laptop Klavyede Bazı Tuşlar Çalışmıyor

Hemen hemen hayatın her alanında kullandığımız ve çoğu işimizi hallettiğimiz bilgisayarlarda bazı durumlarda da malesef sorunlar oluşabilmektedir. Çoğu laptopda nadiren karşılaşılan tuş basmama sorunu artık son bulacak. Eğer vereceğimiz önerilerimiz ile sorun geçmez ve devam ederse ivedi olarak sorunu ürün servisinize başvurunuz. Eğer ki garantiniz son buldu ise ürünün otrjinal servisine götürmenizi öneririz.

Klavyede Çalışmayan Tuşlar Sorunu Çözümü

Klavye basmama sorununuz için madde madde düşükten ileri düzey ayarlara doğru gideceğiz. İşte bazı klavye tuşları çalışmıyor sorunu çözümü:

 • 1. Çözüm

  Öncelikle Başlat menüsü ne giriniz ardından > Ayarlar bölümüne girerek > Güncelleştirme ve Güvenlik’ e tıklayın ardından > Sorun Gider’ e  dedikten sonra > Klavye Sorunlarını Gider diyerek sonraki adımları izleyiniz.

  Eğer sorununuz hala devam ediyor ise;

 • 2. Çözüm

  Bilgisayarıma sağ tıklayın ve ardından > Özellikler bölümüne giriniz ve sonrasında > sol bölümde yer alan Aygıt Yöneticisi’ ne giriniz açılan bölümden > Klavye’ ye tıklayınız ve altında gelen klavye adına sağ tıklayarak > Sürücü Yazılımını Güncelleştir diyerek adımları izleyiniz. Çözümün videolu anlatımı:https://www.youtube.com/watch?v=S50-jlLDi18

 • 3. Çözüm

  Sorununuz hala devam ediyor çözüm bulamdıysanız son olarak bilgisayarınızı sorunun olmadığı bir tarihe geri dönmeniz etkili olacaktır.

Etiketler: laptop klavyede bazı tuşlar çalışmıyor, klavyede bazı tuşlar çalışmıyor, klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor, klavyede bası tuşlar çalışmıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.