Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Kelime Yığın Seviye 2 Cevapları

Makelemizde kelime yığın seviye 2 cevapları arayanlar için kelime yığın 2 cevapları sıraladık. İşte kelime yığın değerli madenler cevapları:

Kelime Yığın Seviye 2 Cevapları

Bu makalemiz içerisinde yeni kelime oyunu kelime yığın cevapları arayanlar için kelime yığın 2 cevapları sıraladık. Word universe cevaplarını vermeden önce oyunumuzu çok kısa bir tanıyalım. Kelime yığın diğer kelime oyunlarına yeni bir soluk kazandırmış farklı bir tarz oluşturmuştur.

Oyun bize bir nesne veya gurup ismi vererek karışık bulmaca dizininde bulunan kelimeleri bularak bulmacayı bitirebilmemizi istemektedir. Oyunu www.gevezeadam.com ekibi olarak severek oynadık. Kelime yığın kelime oyunu cevapları fazla zor olmayıp sürekli aynı kelimeler ile oyuncuyu sıkmamaktadır. Tasarımı sade olup, kolay kullanılabilmektedir. Oyun genel kültür bilginizi ve de kelime dağarcığınızı geliştirmektedir. Kelime yığın 2 cevapları hemen altta yer almaktadır. İşte güncel kelime yığın seviye 2 cevapları:

Kelime Yığın Değerli Madenler Cevapları

kelime yığın seviye 2 (değerli madenler) cevapları:

  • ALTIN
  • GÜMÜŞ
  • BRONZ

Etiketler: kelime yığın 2 cevapları, kelime yığın cevapları, kelime yığın seviye 2 cevapları, kelime yığın değerli madenler cevapları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.