Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Günümüzün en popüler araçlarından birisi olan Instagram, bireysel kullanıcıların yanında ticari hesapların da faaliyet alanlarından birisi haline gelmiştir. Ürün ya firmaları ile ilgili gün içerisinde sürekli görsel paylaşmak zorunda kalan hesaplar, telefon üzerinden işlem yapmamak adına alternatif yollar aramaktadır. Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir, konusu üzerine hazırladığımız bu yazı, bilgisayar üzerinden nasıl bir kullanım alanı oluşturacağınız hakkında bilgi vermektedir.

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir? sorusuna adım adım gitmek istiyoruz. Öncelikle Instagram’ın resmi web site adresine giriyoruz. Giriş yap bölümünden hesap adı ve şifresini yazan kişiler doğrudan profillerinin web sürümleri ile karşılaşılmaktadır. Ana sayfa üzerine sağ tık ile “İncele” Bölümüne tıklayan kullanıcılar özel bir pencere ile karşılaşacaklardır. Sorun yaşayan kişiler için yazımızın sonunda gerekli adımların nasıl uygulanacağına dair görsel resimleri galeri olarak ekleyeceğiz. “İncele” bölümüne giren kişiler, sayfanın en üst bölümünde telefon simgesini görüp tıklamaları gerekmektedir. Bu aşamayı tamamlayan kişiler artık Instagram’ın mobil uyumlu hale geldiğini ve resim yüklenebilir hali ile karşılaşacaklardır.

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir? bölümünü buraya kadar tamamlayan kişiler, mobil alanda kullandıkları platformun benzer bir versiyonunu web üzerinden göreceklerdir. Sırasıyla işlemleri fotoğraf yükleme aşamalarını hızlıca gerçekleştiren kişiler artık bilgisayar üzerinden resim yükleyebilecekler. Herhangi bir aşamada sorun yaşayan kişiler aşağıda bulunana resim galerisi üzerinden aşamaları takip edebilirler.

Aşağıda adım adım resimler ile yükleme işlemini öğrenebilirsiniz.

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklenir?  Yöntem 1;

Yöntem 2;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.