Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Haftalık Burç Yorumları: 9- 15 Ocak Haftası

264

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta, kovaların özel hayatlarındaki iletişim sorunları son buluyor. Partneri olan kovalar, özel hayatına gerekli düzeni getirebiliyorlar. Sözleriniz ve verdiğiniz güzel vaatlerle sevdiğinizin güvenini kazanabileceksiniz. Hafta başından itibaren adım atacağınız önemli konular, hayatınızın akışında önemli rol oynuyor. Aile ve akrabalarla iş birliği yapılması gereken konular söz konusu. Bazı kovalar kendinden emin ve kararlı bir şekilde, hayatındaki sorunlu ilişkileri kökünden söküp atıyor, yeterince tolerans tanıdığı konular hakkında kesin karar veriliyor ve öncelikler değişiyor. Kova Burcu iş hayatı hem karlı, hem de eğlence içerikli ilerliyor.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta, halledilmesi gereken konular ön plana çıkıyor. Uzun zamandır askıda kalan işlerin tamamlanması için kollar sıvanıyor. Maddi olarak güzel getiri sağlayan işlere yönelebilirsiniz. Bu haftadan itibaren iş yaptığınız bir kısım insanları da değiştirebilirsiniz. Anlaşmazlık yaşadığınız bazı insanlardan ise özel hayatta uzaklaşabilirsiniz. Balık burçları bu hafta, hayatında huzur istiyor ve bunun için de gerekli adımları atıyor. İlerleyen zamanlar için farklı planlar yapabilir, bazı şeyleri zamana bırakabilirsiniz.

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Bu hafta, hafta ortasından sonra yaşanacak olan 12 Ocak dolunayı sizi biraz gerebilir. Bu nedenle emin olmadığınız konularla ilgili girişimde bulunmayın. İş hayatınızda da kararsızlıklar söz konusu. Özellikle bu hafta yeni anlaşmalar veya farklı bir iş gündeme gelebilir. Değerlendirmeye alın ve kendinize düşünme payı verin, acele etmeden sakin değerlendirmeler yapın. Koç Burçları aşk hayatında bu hafta cesur davranıyor. İsteklerinizi net şekilde ifade edebileceksiniz. Duygularınızdan eminsiniz. Uzaklaşmak istediğiniz şeylerden uzaklaşma cesaretini bu hafta kendinizde bulabilirsiniz. Özel hayatında beklentileri karşılanmayan koçlar partnerlerinden ayrılmayı düşünebilirler. Hafta sonu tamamen kendinize, kişisel alanınıza odaklısınız. Dinlenmek ve düşünmek için yalnız kalacak yer arayışına girebilirsiniz. Başkalarının bilmediği bir takım şeyler planlayabilirsiniz. Tasarladıklarınızı hayata geçirmeniz zaman alabilir. Kısacası, bu hafta fikirlerinizi ince eleyip sık dokumakta fayda var.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta farklı bir iş alanına daha el atabilirsiniz. Sanatla iç içe bir hafta geçirebilirsiniz. Oldukça yoğun bir tempo söz konusu. Organizasyonlar, davetler, toplantılar, arkadaş ortamlarında birçok farklı görüşme yapılabilir. Aklınızdaki proje hafta itibariyle hayata geçmeye başlıyor. İkizler Burcu özel hayatında bu hafta partneri olanlar için alınacak yeni kararlar gündeme gelebilir, geleceğe dair kalıcı ve esnek adımlar atılabilir.

.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta, önemli gelişmeler söz konusu. Özellikle aşk hayatınızda sürpriz konular gündeme gelebilir. Uzun zamandır olmasını istediğiniz şey, tam ümidinizi kestiğiniz bu zamanlarda gerçekleşebilir. Partneri olanlar, hiç ummadıkları sözler ve vaatlerle karşılaşabilirler. Mağlup olduğunuzu düşündüğünüz konular üzerine kazanabilirsiniz. Şansınız bu hafta itibariyle açılıyor ve yıl sonuna kadar çoğunlukla bu şekilde devam ediyor. Aslan Burcu için iş hayatı yoğunlaşıyor. Ancak siz geliştirdiğiniz pratik yöntemlerle bu yoğunluğun da üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Memnun olduğunuz genel görünümünüze ilaveten birkaç küçük değişiklik yapabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu hafta, üstün mücadele gerektiren bir döneme adım atılabilir. Sağlık, eğitim, iş, kariyer ve özel hayat hepsi birbirine paralel şekilde ilerliyor. Sağlığınız yerinde olduğunda pek sorun yaşamıyor, işlerinizi yoluna koyabiliyorsunuz. Eğitim hayatı olan terazi burcu, çok daha sıkı bir çalışmayla istediğini elde edebileceği bir haftaya giriyor. İş hayatınız genel olarak iyi. Maddi kazanımlar artıyor. Terazi Burcu aşk hayatı hafta başında iyi ilerlerken, hafta ortası 12 Ocak dolunayı ile kısa süreli gerginlik yaşayabilir. Sıkıntılar, daralmalar ve gerginlikler hafta sonu yerini keyifli vakitlere bırakıyor!

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta, maddi konum önem kazanıyor. 12 Ocak dolunayı parasal işlerinizle ilgili karlı anlaşmalar getirebilir. Kişisel bazda görüşmeleriniz artıyor. Finansal durumunuz iyice rahatlayana kadar harcamaları kontrol altına almalısınız. Yakın zamanda karşınıza daha fazla fırsat ve iş seçenekleri çıkabilir. Yay Burcu aşk hayatı bu hafta rahatlıyor. İletişim sorunları büyük oranda geride kalıyor.

.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta, maddi mücadeleniz artıyor. Tüm enerjinizi işinize veya meşgul olduğunuz şeye verebilirsiniz. Bazı şeyler, sonrasında sizin düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Geri planda durduğunuz, görmezden geldiğiniz her ne varsa, bu hafta ortasından sonra karşınıza çıkabilir. Buna hazırlıklı olun ve anlaşmaya bakın. Boğa burcu bu hafta hırsları ve tutkuları konusunda sınanabilir. Bir meselede sırf kazanmak, üstün gelmek adına, daha büyük şeyler kaybedebilirsiniz. Özel hayatınızda riskli konulardan uzak durmalısınız. Hassas geçecek olan bu hafta duygusal kontrol şart.

.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta, şansı, huzuru ve mutluluğu yakalıyorsunuz yengeçler! Hayatınız büyük oranda düzene giriyor. Aile ilişkileriniz iyi anlamda gelişiyor. İşleriniz beklenmedik anlaşmalarla daha da canlanıyor. Yaşantınızdaki güzel gelişmeler davranışlara ve düşünce tarzınıza da yansıyor. Hafta sonu, uzak kalınan veya uzun zamandır görüşemediğiniz birileri sizi ziyarete gelebilir. İlaveten ev alım-satım, gayrimenkul, devre mülk gibi konular konuşulabilir. Ortaya taşınma, yer değiştirme veya yeni yuva kurma oluşumları çıkabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu hafta bazı başaklar hayatlarının dönüm noktasına gelmiş olabilir. Yanlış kararlar almamak için bu haftadan sonra harekete geçmelisiniz. İzleyin, dinleyin, değerlendirin ve sonrasında karar verin. Bu süreçte ailenizden, yakınlardan ve varsa çocuklarınızdan fikir alabilirsiniz. Bazı başaklar özel hayatları konusunda yol ayrımına gelebilir. Bazıları ise tam tersi karar vererek yuva kurma girişiminde bulunabilir. Her an her şeyin olabileceği bu hafta başak burcu açısından risk içeriyor. Emin olunmadığı sürece hiçbir konu hakkında adım atılmamalı.

.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu hafta, Merkür Gerilemesi son buluyor. Sonrasında ilişkilerde ilerleme kaydeden akrepler, yarım kalan işleri tamamlama yoluna gidebilir. Bu hafta çevre ve arkadaşlarla birlikte olmak keyif verici olabilir.Akrabalarla ve yakın çevreyle olan ilişkilerde birtakım konularda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu hafta düşünce ve davranışlarınız son derece esnek. Bu da hem iş, hem de kişisel alanda rahatlama getirebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Çevreniz, bağlı bulunduğunuz gruplar ve aileniz genişleyebilir. Bazılarını hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz her durumdan uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz.  Oğlak Burcu iş hayatı bu hafta girilecek bazı ortamlardan beklenmedik sonuçlar elde edebilir. Karlı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Hafta sonu alınacak yeni karar üzerine düşünebilirsiniz. İşinizi büyütmek adına finans kaynağı arayışı içine girebilirsiniz. Oğlak Burcu aşk hayatı bu hafta biraz geri planda kalabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.