Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Haftalık Burç Yorumları: 3-9 Nisan 2017

248

Haftalık Burç Yorumları

3-9 Nisan arası burçları ne bekliyor? İşte haftalık burç yorumları;

3-9 Nisan Koç Burcu

Bu Koç burcu gerçek anlamda zor günler geçirecek. Eski ilişkileri ile yeni ilişkileri arasında kalan koç burçları, bilinç altlarında yerleşen sorunları bir an önce halletmeleri gerekiyor. Aksi halde bunalım haline girebilirler.

3-9 Nisan Boğa Burcu

Boğa burcu, bu hafta içerisinde daha çok dostluk ilişkilerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Planlanan etkinlikler için eski dostlukların dahil edilmesi, bu anlamda oldukça güvenilir ortamların oluşmasına olanak sağlayacaktır.

3-9 Nisan İkizler Burcu

Haftalık burç yorumları bu hafta en çok etkilenen burçlar arasında gösterilen ikizler, ciddi anlamda iş alanında sorunlar yaşayacak. Bu hafta patron ve iş arkadaşları ile kurulacak ilişkiler, geleceğin şekillenmesinde büyük katkı sağlayacak.

3-9 Nisan Yengeç Burcu

Nisan ortasına kadar yapılacak işler Yengeç burcu için oldukça önemli görünmektedir. Özellikle seyahat ve yabancı kişiler ile yürütülen ilişkiler hukuk mücadelesi vermek zorunda kalabilirsiniz. İlişkileriniz de sizi tanımayanlardan ziyade aracı kişiler kullanmanız yararınıza olacaktır.

3-9 Nisan Aslan Burcu

Aslan Burcu bu hafta daha çok maddi konular ile ilgili sıkıntı yaşayacak. 15 Nisana kadar kredi çekmemenizi, herhangi bir şekilde bir borç almamanızı tavsiye ederiz. Sizin üzerinizde olan bu dalgalanmalar, eşinizin dostunuzun da etkilenmesine neden olabilir.

3-9 Nisan Başak Burcu

Başak burcu bu hafta içerisinde daha çok ruhsal alanda sorunlar yaşayacak gibi duruyor. İlişkilerde ikililik üzerine yoğunlaşmaya çalışan Başaklar, bu durumu 15 Nisana kadar hissedecekler. İkilemde kalmamak adına bu hafta çok dikkatli olmalısınız.

3-9 Nisan Terazi Burcu

Reddedilen teklifler nedeni ile önceki haftayı huzursuz geçiren teraziler, bu hafta da yeni işler alanında biraz şansız olacak gibi görünüyor. Geçen afta yaşanılan sorunların bu hafta olumluya döneceğini belirterek herhangi bir alanda olan ilişkilerin dikkat edilerek yaklaşılmasını öneriyoruz.

3-9 Nisan Akrep Burcu

Akrepler, bu haftayı daha çok ilişkilerine yönelik hareketler sergileyecek gibi duruyor. Başta eşler görülen tartışmalı ortamlar çocukların da içerisine dahil edilmesine neden olabilir. Anlayışların oldukça bol gösterilmesi gereken bu hafta 15 Nisana kadar da sürecek gibi görünüyor.

3-9 Nisan Yay Burcu

Haftalık burç yorumları, bu hafta yay burcu bu hafta daha çok aile ilişkileri ile sorunlar yaşayacak. Aile bireyleri ile yaşanılacak sorunlar durum ve tavırlara göre hem pozitif hem de olumsuz alana doğru kayabilir. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

3-9 Nisan Oğlak Burcu

Özellikle teknoloji ve yayıncılık alanında sıkıntılar yaşayacak olan Oğlaklar, bu dönem içerisinde daha çok kadın sıkıntıları ile karşı karşıya kalacaklar. Bu durumun cinsiyete göre herhangi bir önemi yok. Sürekli fikirlerine ihtiyacınız olduğunuz kişiler ile ters düşmemeye çalışın.

3-9 Nisan Kova Burcu

Parasal alanlarda 15 Nisana kadar sorun yaşayacak olan Kovalar, girişimlerden biraz da olsa uzak durmayı denemeliler. Hassas bir durumda olmanı nedeni ile yatırımlarınızı yanlış bir alanda gerçekleştirebilirsiniz.

3-9 Nisan Balık Burcu

Fikir sağlığı konusunda ayrımcılığa düşen Balık Burcu, bu dönemde oldukça hassas bir karar mekanizmasından geçmek zorunda kalabilir. Özellikle kişisel görünümlerine takılı olmaları bu hafta boyunca sosyal alanlardan uzak durmalarına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.