Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Haftalık Burç Yorumları: 16-23 Nisan 2017

237

Haftalık Burç Yorumları

16-23 Nisan arası burçları ne bekliyor? İşte haftalık burç yorumları;

16-23 Nisan Haftalık Koç Burcu

Arkadaşlar ile ilişkileriniz bu hafta oldukça ileri adımlar atacak olan Koç Burcu, Sevdiği kişiler ile bu hafta oldukça güzel vakitler geçirecek gibi görünüyor.

16-23 Nisan Haftalık Boğa Burcu

İş hayatınız sırasında bu hafta biraz yoğunluk, sıkılganlık hissedebilirsiniz. Öğle aralarında yapılacak yürüyüşler moralinize iyi gelecektir. Arkadaşlarınızın ilişkiler sırasında yaşadığı sorunlar sizleri korkutmasın.

16-23 Nisan Haftalık İkizler Burcu

Özellikle Cuma günü İkizler burcunun liderlik özelliğini gösterecek bir gün olarak karşımıza çıkmakta. İlişkileriniz sırasında aldığınız tavsiyeleri uygulamaya çalışmanız etkili sonuçlar almanıza olanak sağlayacaktır.

16-23 Nisan Haftalık Yengeç Burcu

Bu hafta Yengeç burcu projeler üzerinde gösterdiği üst düzey etkiler nedeni ile tercihlerin bir numaralı noktası olacak. İş hayatınızda gösterdiğiniz etkiyi ilişkilerde de uygulamaya çalışın.

Aslanlar İleride Pişman Olmaktan Sakının!

16-23 Nisan Haftalık Aslan Burcu

İş güdülerinizin verdiği tavsiyelerden uzak durmaya çalışınız. Gerçekleştireceğiniz davranışlar ileride pişman olmanıza neden olabilecektir.

16-23 Nisan Haftalık Başak Burcu

Dikkatsiz bir ruh haline sahip olacak başak burçları bu hafta kesinlikle ticari bir anlaşmaya imza atmaya kalmasın. Dalgınlık aslında sizlere rahat ve huzurlu bir haftanın kapılarını açmaktadır.

16-23 Nisan Haftalık Terazi Burcu

Bu hafta oldukça yoğun bir iş hayatı geçirecek teraziler, iş arkadaşları ile bir araya gelerek yeni bir girişime imza atabilirler. Yoğun iş haftanız da sevdiğiniz kişiler sizlerle beraber olacak.

16-23 Nisan Haftalık Akrep Burcu

Akrep Burçları bu haftanın kahramanları olarak gösterilmektedir. Yüklenilen sorumlulukların üzerinden gelen Akrepler, sevginin de, sevgilinin de kıymetini bilecektir.

16-23 Nisan Haftalık Yay Burcu

İş hayatı sırasında yaşadığınız kaygılar yakın bir süre sonra sona erecektir. İlişkiler konusunda gelecek sürprizler sizleri büyük oranda şaşırtacak.

16-23 Nisan Haftalık Oğlak Burcu

İşleriniz ile maddi sıkıntılar yaşamanız sizi olumsuz düşüncelere sürüklemesin. İş arkadaşlarınız ile yapacağınız görüşmeler motivasyonunuzun artmasına olanak sağlayacağını unutmayınız.

16-23 Nisan Haftalık Kova Burcu

Hafta içi gerçekleştireceğiniz buluşmalara saat vermekten kaçının. Organizasyon alanında yaşayacağınız sıkıntılar size eksi bir moral olarak yansıyabilir. Bekar kovalar, bu hafta ilişki arayışlarını biraz hafifletmeli.

16-23 Nisan Haftalık Balık Burcu

Maddi alanda oldukça güzel değişimler ve yenilikler ile karşılaşacak olan Balıklar, bu haftayı en güzel atlatan burç olarak görünüyor. Hafta sonu sizler için oldukça eğlenceli geçecek gibi görünüyor

► haftalık burç yorumları, 16-23 nisan burç yorumları, burç yorumları, 16-23 nisan haftalık burç yorumları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.