Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Haftalık Burç Yorumları: 13-20 Mart 2017

252

Haftalık Burç Yorumları : 13-20 Mart 2017

13-20 Mart arası birçok burç grubu üzerinde değişiklikler meydana getirecek gibi görünüyor. Değişiklerden kısaca bahsetmek gerekir ise;

13-20 Mart Oğlak Burcu;

Bu hafta Oğlak Burcu için sıra dışı gelişmelerin gerçekleşeceği bir hafta olacaktır. Daha çok aile üzerine meydana gelecek olaylar üzerinde bakış açınızı en iyi şekilde kullanarak sorunlara çözüm odaklı yaklaşmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

13-20 Mart Kova Burcu;

Bu hafta Kova Burcu için iletişim açısından oldukça başarılı değişimlerin olabileceğini söylemek istiyoruz. Bu hafta içerisinde gerçekleştireceğiniz iş başvuruları sırasında hedeflerinize ulaşmak mümkün görünmektedir.

13-20 Mart Balık Burcu;

Bu hafta Balık Burcu için bu hafta para yönetiminin konusunda yetenekler kazanarak gelir artışları ile karşılaşabileceğiniz bir hafta olacaktır. Yatırımlar konusunda altın ve finans üzerine yapılacak girişimler başarı ile sonuçlanabilecektir.

13-20 Mart Koç Burcu; 

Bu hafta Koç Burcu için zekası ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bu grupta yer alan kişiler, mantıkları ile düşünerek hareket etmeleri durumunda oldukça güzel sonuçlar alacaktır. Kendinizi ifade edebileceğiniz en güzel hafta olduğunu da ilave ederek bu hafta içerisinde fikirleriniz oldukça değer kazanacağınızı belirtmek istiyoruz.

13-20 Mart Boğa Burcu; 

Bu hafta Boğa Burcu için bu hafta dinlenmek, yalnız kalma gibi durumların hissedileceği bir hafta olacak. parasal durumlar, ilişkiler bu hafta içerisinde geri planda kalarak sanki umursamaz bir ruh hali gösteriyor gibi görünebilirsiniz. Bu durumun Cumartesi günü düzeleceğinin de haberini vermek istiyoruz.

13-20 Mart İkizler Burcu;

Bu hafta İkizler Burcu için bu hafta tamamen sosyal yaşantılar üzerine olacağı tahmin ediliyor. Bu hafta işlerden ziyade arkadaş ortamlarında daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlara ayıracağınız bir vakti aşk hayatınıza ayırmayı unutmayınız. Partneriniz sizin bu durumunuzdan rahatsızlık duyabilir.

13-20 Mart Yengeç Burcu;

Bu hafta Yengeç Burcu için bu hafta önemli kararların verileceği bir hafta olacağını belirtmek istiyoruz. Bu hafta içerisinde gelecek ile ilgili alınacak kararlar kariyerinizin olumlu ya da  olumsuz etkilenmesine neden olacaktır.

13-20 Mart Aslan Burcu;

Bu hafta Aslan Burcu için oldukça hareketli ve girişime dayalı geçirecek gibi görünüyor. Bu hafta içerisinde insanlar ile kuracağınız iletişim aracılığı ile yeni fikirlere kavuşabilir, yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

13-20 Mart Başak Burcu; 

Bu hafta Başak Burcu için bu hafta daha çok maddiyat üzerine konuşulacak gibi görünüyor. Yaşanılan maddi sıkıntılar için çözüm planları ancak bu hafta içerisinde yapılırsa etki gösterebileceğini söylemek istiyoruz.

13-20 Mart Terazi Burcu;

Bu hafta Terazi Burcu için bu hafta sorunları masaya yatırıp çözüm bulmanın odaklı hareket etmenin kapısını açacak gibi görünüyor. Olaylara karşı mantıklı bir hareket sergilemek manevi açıdan rahatlamanıza olanak sağlayacağı gibi maddi gelişimlerin de kapısını açacak gibi görünüyor

 13-20 Mart Akrep Burcu; 

Bu hafta Akrep Burcu için iş hayatında büyük hızlanmalar meydana gelecektir. Sorumluluklar konusunda büyük artışlar ile karşılaşabilmeniz, telaşeli bir duruma kapılmanıza neden olabilecektir. Dikkatli davranmak akrep burcu için bu hafta oldukça önemlidir.

13-20 Mart Yay Burcu; 

Bu hafta Yay Burcu için oldukça aşk dolu geçeceğe benziyor. Günlük insan ilişkileriniz bu konularda değişiklik meydana getirmesine neden olabilir. Aşk konusunda yaşayabileceğiniz bir değişim gelecek planlamanız da büyük etkiler oluşturabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.