Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Göğüs Sarkması? Göğüs Sarkması Nasıl Düzelir?

276

Göğüs Sarkması? Göğüs Sarkması Nasıl Düzelir?

Kadınlar için fiziksel görünümün önemini daha önce birçok kez dile getirmiştik. Fiziksel konulardan taviz vermeyen kadınlar için Göğüs Sarkması en büyük felaketlerden biri olarak gösterilmekte. Bu konu ile ilgili yapılacak çalışma ya da alınması gereken önlemler çok fazla olmasına karşın uygulama aşamasında yeterli öneme sahip olamayabiliyorlar. Bu yazımızda sarkma işlemleri için herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilecek doğal yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

Göğüs Sarkması

  • Meme Sarkması ile ilgili alınabilecek en doğal önlemlerden birisi de egzersiz hareketleri olduğunu belirtmek istiyoruz. Bazı hareketler, göğüs bölgesineki kasların harekete geçmesini sağlayarak göğüs kaslarının diri ve canlı kalmalarına olanak sağlamakta. Bu sayede sarkmalar doğal bir şekilde önlenebilmekte.
  • Beslenme programı içerisinde sıklıkla Kalsiyum, protein ve C vitamini bakımından zengin yiyeceklerden oluşturmak göğüs bölgesinin sıklaşmasına büyük oranda katkı sağlar.
  • Göğüs Sarkması durumlarının meydana gelmesinde sıcak suyun büyük bir etkisi bulunmaktadır. Mümkün olduğunca 2 günde bir göğüsleri buz ile ovalamak sarkmaların önüne geçebileceğini belirtmek istiyoruz.
  • Gün içerisinde sürekli hareket halinde bulunan kadınlar duruşlarından dolayı da sarkma durumlarına maruz kalmaktadırlar. Eğer duruş pozisyonunu dik konuma getirilirse uzun sürede sarkma işlemlerinin önüne geçilebileceğini belirtmek istiyoruz.
  • Kadınların dış görünüşlerinden dolayı yaşanılan kilo sıkıntıları da Göğüs Sarkması durumuna neden olabilmektedir. Ani kilo kaybı ya da kilo kazanımı göğüsler üzerine doğrudan bir etki meydana getirebilmektedir.

Göğüs Sarkması İçin Kür? Göğüs Sıkılaştırıcı Kür?

Kadınlar açısından özellikle de fiziki görünümleri için oldukça önemli olan göğüsler için sarkma problemi vereceğimiz kür sayesinde rüya olabilir. İbrahim SARAÇOĞLU imzası olan kür ile göğüslerinizi sıklaştırabilirsiniz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Kür İçin Gerekli Malzemeler:

  1. İncir çekirdeği yağı,
  2. İkinci malzememiz ise üzüm çekirdeği yağıdır.

Hazırlanışı ve uygulanışı oldukça basittir. Malzemelerimizi hazırlarken her bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağınıza karşılık iki tatlı kaşığı incir çekirdeği yağından ekliyoruz. Oranı uygulayacağınız miktara göre ayarlayınız. Daha sonra kürünüzü bir sabah birde akşam olmak üzere 2 ay göğsünüzün dışından uygulayacaksınız. Daha sonra devam etmek isterseniz en az 1 ay beklemelisiniz.

> >   Meme Büyütme Egzersizleri ve Meme Büyütme Bitkisel Kür   < <

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.