Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Eyeliner Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

313

Eyeliner Seçimi

Dış görünümüne önem veren kadınlar için Eyeliner vazgeçilmez bir tutku haline gelebilmektedir. Ruhunuzu yansıtabilecek bir Eyeliner bulamıyorsanız her çeşidini en az bir kere deneyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda kalemlerin yanında jet ve likit gibi seçeneklerin sunulması Eyeliner‘ in sürülmesinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. En güzel şekil ve dağılmayı önleyen seçeneğinin ise kalemden geçtiğini belirtmek istiyoruz. İyi bir Eyeliner sürmenin püf noktası na gelecek olursak;

  • Genelde kadınlar tek bir renk seçeneğine bağımlı kalarak değişiklikleri takip etmeyi pek sevmezler. Eyeliner için her zaman yeni renkler denemelisiniz. Bu şekilde ruhunuzu ve teninizi daha iyi gösterebilirsiniz.
  • Heyecan bu konuda büyük bir öneme sahiptir. Eliniz titrerken kesinlikle sürüm işlemi yapmayınız. Aksi halde dağılmalar ve şekil bozuklukları meydana gelebilir.
  • Eğer bu konudaki deneyimleriniz çok az başarısız olmanız normaldir. Pratik kazanmak amacı ile göz kapaklarınıza noktalar atarak düz bir çizgi oluşturabilirsiniz. Bu yöntem ayrıca her zaman denilebilir.
  • Göz kapaklarınız olabildiğince gergin ve esnek olmalıdır. Bir elinizle bunu sağlayarak diğer elinizde Eyeliner çekebilirsiniz. Gergin olmayan bir yüzeyde boyaların belirli bir süreden sonra şekil bozukluklarına uğrayacağını hatırlatmak istiyoruz.

  • Gün içerisinde yoğun bir tempo Eyeliner’in akmasına, dağılmasına neden olabilmektedir. Kötü bir görüntü ile dolaşmamanız adına yanınızda her zaman nemlendirici krem tarzında nesneler bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Kısa sürede cilt temizliğinizi yaparak kötü görüntünüzden ani bir şekilde kurtulabilirsiniz. Hızlı bir kişi iseniz yeniden sürüm yapabilmek sizler için çocuk oyuncağı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.