Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

En Popüler Dizi Oyuncuları

En Popüler Dizi Oyuncuları

Ülkemizde her kesimden ve her yaş gurubundan inanılmaz derecede dizi izleyen bir kesim söz konusu. Her gece televizyon kanallarımızda yayınlanan dizilerin sayısı belkide ikili haneleri geçiyordur. Bir çok tv kanalı tek sezon içerisinde barındırdığı dizilerinin bir çoğu final yaptırıyor arkasından da yeni bir diziyi hemen yayına sokuyor. Hal böyle olunca izleyen vatandaşlarımız dizi oyuncuları aslında kimdir neleri severler biyografileri nelerdir merake diyorlar.

Yazı İçeriğinde Bulunanlar (Tıkla)

Diziler Nerede Çekiliyor

Sadece bununla kalmıyor bir adım öteye gidiyor bu dizilerin vatandaşlar üzerindeki etkisi. Misal küçük bir örnek vereyim. Çok seneler önce çekilen bir dizi bulunduğu mekan için inanılmaz bir katkı sağladı. Bu diziyi bilmeyen yoktur ” Asmalı Konak”. Dizi kapadokya da çekildi ve oradaki konak hala yaz kış demeden yurtiçinden binlerce yerli truist alıyor.Günümüzdede bu durum aynen bu şekilde devam ediyor ve diziler nerede çekiliyor soruları akıllara geliyor. Gidip bu mekanlar tek tek geziliyor anılar biriktiriliyor fotoğraflar çekiliyor.

Dizi Reytingleri

Böylesinde bir hacim varken tabiki dizi reytingleri de inanılma şekilde tavan yapıyor. Bir çok elit programların dahi üzerinde çıkan dizi bölümleri sanırım ülkemizde asla popülerliğini yitirmeden devam edecek.Çünkü kaliteli dizilerimiz çok fazla. Kalite devamlılığı sağlar. Bir çok dizimiz ülkemizde final yaptıktan sonra onlarca farklı ülkede alt yazı hatta dublaj ile yayın hayatına devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.