Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunları İndir

221

Günümüzde akıllı telefonların hayatımıza entegre olması ile birlikte, artık ceplerimize de birçok oyun girmiştir. Teknolojinin güç kazanması ile oyunlar da daha gerçekçi ve eğlenceli olmaya başlamıştır.

Peki Android ve IOS için en iyi araba yarışı oyunları nelerdir?

1.) Need For Speed: No Limits

need-for-speed-no-limits-faydali-rehber

Oyun tıpkı pclerde olduğu gibi telefonun performanslarına göre grafik ayarları düşürülüp yükseltilebiliyor. Orta ve düşük ayarda pek de iyi olmayan görüntü yüksek ayarlarda ise oldukça iyi görünüyor. Bunun haricinde tipik NFS oynanışı aynen kendini koruyor.

Need For Speed: No Limits Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

2.) Asphalt 8: Airborne

asphalt-8-airborne-faydali-rehber

En popüler araba yarışı oyunlarından bir tanesi olan ”Asphalt 8: Airborne” kaliteli grafikleri ve bir çok araba modeliyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Asphalt 8: Airborne Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

3.) Traffic Racer

traffic-racer-faydali-rehber

Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen Traffic Racer adından da anlaşılacağı üzerine trafik içerisinde sürüş deneyimi yaşadığımız bir oyun. Engellere çarpmadan yüksek skorlara ulaşmak oyundaki hedefimiz.

Traffic Racer Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

4.) Need For Speed Most Wanted

need-for-speed-most-wanted-faydali-rehber

PC oyuncuları iyi hatırlayacaklardır. Most Wanted’ın piyasaya sürülen ilk oyunu devrim niteliğinde bir yarış oyunuydu. Bir yandan yarışıp bir yandan da polislerden kaçmaya çalışıyorduk. Gelişen teknoloji ile artık aynı zevki telefonumuzda da yaşayabiliyoruz.

Traffic Racer Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

5.) Asphalt Xtreme

asphalt-xtreme-faydali-rehber

Beşinci yunumuz Gameloft un Asphalt serisinin 2016 son aylarında yani daha taze bir oyun olan Asphalt Xtreme’ dir. Asphalt Xtreme’ nin herşeyi ile harika yapıldığı aşikardır. Sizlerde, hem android hemde iTunes de rahatlıkla bulabileceğiniz bu oyunu indirerek, hem  ilk deneyiminizi yaşayın hemde oyunun eğlenceli özellikleri ile tanışın.

Asphalt Xtreme Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

6.) Real Racing 3

real-racing-3-faydali-rehber

Son derece gerçekçi grafikleriyle adından söz ettiren Real Racing 3, NFS’nin yaratıcısı tarafından geliştirilen bir oyun. Çok yüksek boyutlu olmasına karşın kesinlikle yarış tutkunları tarafından denenmeli.

Real Racing 3 Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Stor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.