Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

En Başarılı Mobil Oyunlar Nelerdir?

231

Mobil platformlarda sıklıkla oynadığımız oyunlar, oldukça başarılıdır. Günümüzün çoğunluğunu telefon başında geçirdiğimiz düşünülürse, oyunların da hayatımızda önemli bir yere sahip olduğunu kabullenmemiz gerekir.

1.) Candy Crush Sagacandy-crush-saga-faydali-rehber

Sanırım bilmeyeniniz yoktur. Facebook’un bağımlılık yaratan oyunlarından bir tanesi olan Candy Crush ceplerimize kadar geldi. Oyunda amacınız benzer şekerleri bir araya getirip patlatmak. Tabi ki bunu yaparken sürenize ve hamle sayınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Candy Crush Saga Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

2.) Temple Runtemple-run-faydali-rehber

Çocukluğu atari ile geçmiş oyuncuların seveceği bir oyun olan Temple Run’da tek amacımız var. Arkamızdan kovalayan yaratıklardan durmaksızın kaçmak.

Temple Run Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

3.) Fruit Ninjafruit-ninja-faydali-rehber

İsminden de anlaşılacağı gibi karşımıza çıkan meyveleri düşmeden önce kesmemiz gerekiyor. Tabi arada çıkan bombalara dikkat etmeliyiz.

Fruit Ninja Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

4.) Angry Birdsangry-birds-faydali-rehber

Artık sinema filminin dahi çıktığını düşünürsek bu listede olmaması imkansızdı. Yumurtalarının kaçırılmasına içerleyen kızgın kuşlarımız domuzlarla karşı karşıya.

Angry Birds Android İndir/Google Play IOS İndir/App Store

5.) Subway Surferssubway-surfers-faydali-rehber

Tıpkı Temple Run’a benzeyen bu oyunumuzda da bizi kovalayan güvenlik görevlisinden kaçıyoruz. Bir yandan da altınları topluyoruz.

Subway Surfers Android İndir/Google Play IOS İndir/App Store

6.) Plants vs. Zombies plants-vs-zombies-faydali-rehber

Cep telefonları için en iyi strateji oyunlarından bir tanesi olarak rahatlıkla Plants vs. Zombies’i ggösterebiliriz. Oyunda amacımız evimizi bahçemizin yardımıyla zombi istilasına karşı korumak.

Plants vs Zombies Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

7.) Score! Heroscore-hero-faydali-rehber

Piyasadaki en özgün futbol oyunlarından olan Score! Hero’da amacımız kahramanımızın kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmasını sağlamak. Oyun içerisinde takımımızı senaryoya uygun olarak yönetmemiz gerekiyor. Maçları yaparken ise tamamen kendi stratejimizle kaleye gidebiliyoruz. Çok uzun bir oynanış süresi olduğunun da altını
çizmek gerekiyor.

Score! Hero Android İndir/Google Play  | IOS İndir/App Store

8.) Limbolimbo-faydali-rehber

Bilgisayar’dan tutun Playstation’a bir çok cihazımızda kendini oynatmış bu oyun da mutlaka denenmesi gerekenlerden. Küçük bir çocuğun karanlık ve kasvetli ormandan bulmacaları çöze çöze, tuzaklardan kaça kaça ilerlemesine eşlik ediyoruz.

Limbo Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

9.) GTA San Andreasgta-san-andreas-faydali-rehber

Çok fazla şey söylemeye gerek var mı bilemiyorum. Çıktığı 2004 senesinde tüm oyun dünyasını kasıp kavurmuş, hileleri hala akıllarda olan bu fenomen oyun cep telefonlarımıza kadar geldi. Mutlaka denenmeli.

GTA San Andreas Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

10.) 8 Ball Pool8-ball-pool-faydali-rehber

Miniclip’in web tabanlı bilardo oyunu cebimize kadar indi. Oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bilardo oyunu başka ülkelerden insanlarla rekabet etmenize imkan tanıyor.

8 Ball Pool Android İndir/Google Play | IOS İndir/App Store

11.) Okey Plusokey-plus-faydali-rehber

Facebook’un bağımlılık yaratan oyunlarından bir tanesi daha. Oldukça popüler olan bu oyunun da listemizin olmazsa olmazlarından.

Okey Plus Android İndir/Google PlayIOS İndir/App Store

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.