Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Emoji Çöz Oyunu Cevapları

Emoji Çöz Oyunu Cevapları

Oyun oynarken ekrana gelen reklamlar, izlenmesi istenen oyun videoları ve oyunun sürekli kesilmesi oyun zevkini azaltırken, uygulamaların indirilme sayılarını da düşürür. Emoji çöz oyunu internete gerek duyulmadan oynanabildiği için reklam gösterilmiyor. Üstelik emoji çöz ücretsiz olarak indirilebiliyor. Diğer kelime oyunlarından sıkılanlar için Emoji çöz oyunu Türkçe sözcük bulmaca oyunudur.

Emoji Çöz Oyunu

Son dönemlerde oldukça popüler olan emojiler her yerde karşımıza çıkıyor. Reklamlarda, müzik sektöründe, televizyon şovlarında ve pek çok yerde emojiler hayatımıza girmiş durumdadır. En çok izlenen programlardan biri olan “3 Adam”, son bölümlerinde “Emojilerle Anlat” adlı bir oyun sergiliyor. Bu oyunda kullanılan film görselleri ve şarkı temalarında emojiler kullanılıyor. Oyunda misafirlerin emojiler yardımıyla istenen filmi ya da şarkıyı bulmaları amaçlanıyor.

Ünlü konukların katıldığı programda emojiler şarkı sözlerinde ve şiirlerde bazı sözcüklerin yerine kullanılıyor. Sessiz sinema oyununa alternatif olarak Emojilerle Anlat, yeni nesilin severek oynadığı popüler uygulamalardan biri haline geldi.

Emoji Çöz Oyunu Kategorileri

Kelime oyunları tutkunlarına yüzlerce kelimelik arşivden pek çok kategoride sorular soruluyor. Emoji sevenleri sözcük bulmaca severlerle birleştiren oyun, altı kategori içeriyor.

  • Yerli diziler,
  • Yabancı diziler,
  • Yerli filmler,
  • Yabancı filmler,
  • Şarkılar,

Trivia oyunları ile sözcük arama oyunlarının kombinasyonu olarak görülen Emoji çöz kelime oyununda, hangi kategoriden sorular varsa onları bilmek gerekiyor. Soruları yanıtlarken “İpucu Al” diyerek kelimeyi daha kolay bulabilir ya da tahmin edemediğiniz kelimeler için “Soruyu Geç” özelliğini kullanabilirsiniz.

Emoji Çöz Oyunu Cevapları

Bu özellikleri kullanabilmek için altın sahibi olmanız gerekir. Yeterli altını kalmayan kullanıcılar “Altın Kazan” seçeneğine tıklayarak altın elde edebilir ve oyuna kaldıkları yerden keyifle devam edebilir. Oyunu indirmek isteyen akıllı telefon sahipleri emoji çöz 3 adam android 4.3 ve üzeri sürümlerinde oyuna kolayca erişim sağlayabilirler.

Emoji Çöz Cevapları

Yeni çıkan bilgi oyunlarından biri olan Emoji çöz oyununda, klasik emoji oyunlarından farklı olarak birden çok kategoride bulunan değişik soruları doğru tahmin ederek ilerlemeye çalışılır. Eğlenceli olduğu kadar zor bölümleri olan oyunla vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiği çok zor anlaşılır.

Soruların emojilerle anlatıldığı oyunda cevapları bulmak o kadar da kolay değil. Mantık yürütmek ve görsel hafızayı kullanmanın büyük önem taşıdığı Emoji Çöz oyununda,  her kategoride yüzlerce soru vardır. Özellikle kelime oyunu severlerin indirdiği uygulamada karışık harfler içinden uygun kelimeler bulunması gerekiyor.  Çok kısa bir sürede yeni oyunun çıktığı emojilerde verilen cevaplar kısa süre içinde güncelliğini yitiriyor ve kullanıcılar yeni bir oyun bulmak konusunda arayışa devam ediyor.
Gerek grafikleri gerekse oyunun işleyişi bakımından Emoji Çöze Kelime oyunu, farklı seçenekler sunarak emoji kullanan kişi sayısını hayli artırmıştır.

Oyundaki farklı kategorilere ve geçen bölümlere ait yüzlerce cevap vardır. Yeni bölümlerin arması ile birlikte cevap sayısı da atmış ve level atlamak çok daha zorlaşmıştır. Emoji Çöz oyunu severler, internette yayılan Emoji Çöz cevaplarını takip ederek, level atlamaya ve altın biriktirmeye çalışırlar. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda, birbirinden farklı sorular sayesinde keyifli vakit geçirirken yeni kelimeler öğrenilebiliyor. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyun Türkçe olması ve reklam yayınlamaması nedeniyle en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaya hazırlanıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen oyun şarkılar, diziler, yemekler ve filmleri bulurken zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.