Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Diş Macunu Kullanım Alanları

Diş Macunu Kullanım Alanları

Diş Macunu sadece diş bakımı sırasında kullanılan bir ürün olarak düşünüyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Başta bir bakım ürünü olarak karşımıza çıkan diş macunu başka hangi alanlarda kullanabileceğinizi bilmek istiyor musunuz? İşte diş macunu kullanım alanları;

Ekran Çiziklerini Temizleme
Diş Macunu Kullanım Alanları

Cep Telefonları ekranında meydana gelen ufak çaplı çizikler çoğu zaman morallerin bozulmasına neden olmaktadır. Diş macunu kullanım alanları içerisinde ekran temizliğinin yer aldığını söyleyerek ufak bir miktar macunun pamuk yardımı ile çizikleri ortadan kaldırabileceğini belirtmek istiyoruz.

Ayakkabı Temizliği

Diş Macunu Kullanım Alanları

Ayakkabıların alt bölümünde bulunan beyaz alanlar, gün içerisinde sürekli lekelere maruz kalabiliyor. Çoğu zaman çıkmayan bu lekeler yeni ayakkabıların raflara kaldırılmalarına neden olmakta. Bu aşamada devreye giren diş macunu kısa sürede güzel bir temizlik ortaya çıkarabilmekte.

Otomobil Farlarını Temizlemek

Diş Macunu Kullanım Alanları

Gün içerisinde sürekli toza maruz kalan araba farları kirlenerek aydınlatma sisteminin zarar görmesine neden olmakta. Araba farlarını temizlemek için alternatif yöntem arayan kişilere diş macunu kullanım alanları, içerisinde far temizliğinin de olduğunu söyleyebiliriz.

Sarımsak Soğan Kokusunu Gidermek

Diş Macunu Kullanım Alanları

Yemek hazırlıkları sonrasında elde kalan soğan ve sarımsak kokusu kadın ya da erkek ayrımı olmaksızın herkesin bir sorunu olarak karşımıza çıkmakta. Kokuları giderebilmenin en kolay yollarından birisi de avucunuz içerisine bir miktar macun dökerek yıkamanızdır.

Ahşap Mobilya Temizlemek

Diş Macunu Kullanım Alanları

Diş macunu kullanım alanları içerisinde ahşap ve mobilya temizliğinin de yer aldığını söyleyebiliriz. Çıkmayan ya da kalıcı olarak görülen lekelere karşı üst düzey bir temizlik meydana getirebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.