Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Bütün İyiler Biraz Küskündür

461
Bütün İyiler Biraz Küskündür

Bütün İyiler Biraz Küskündür kitabını sitemi üzerinden malesef pdf formatında indiremezsiniz. Yada Bütün İyiler Biraz Küskündür kitabını pdf formatında okuyamazsınız.

“Nilay kelimeleriyle, merakıyla, yorumlarıyla yaşama heveslendiriyor beni. İnadına yaşayıp o filmi de görmek, o şehre de gitmek, o son kapıyı da açmak istiyorum. Adalet yerini bulana kadar yaşamak isteği güçleniyor kalbimde… Bütün İyiler Biraz Küskündür, öğrenmekten, gülmekten, doğduğu yeri sevmekten vazgeçmeyenler ve iyi kalmaya çalışan bütün yorgun savaşçılar için geliyor.”

İCLAL AYDIN

Çoğumuzun kalbi kırık ve bu bizi yavaşlatıyor… Ayrıldık, ayrıştık, yıprandık, işsiz, mesleksiz, huzursuz, kimi zaman kahkahasız, kimi zaman umutsuz kaldık. Peki ne yapacağız? Belki de önümüze bakıp önce, fark yaratabileceğimiz en yakınımızdaki durumla başlayacağız!  Gülmekle başlayıp çabalayacağız. Atmosfer, en sıradanı, en su yüzüne çıkanı, en hoyratı alkışlarken ve bizler pasif agresif bu akışı izlerken, Türkiye’de bütün gerçek iyilerin, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışanların kalbine birer leke düşüyor. İşte bu kitap da bir nevi benim memleket derdim, benim anlama çabam, olan bitenden kaçarken sığındığım bazı insan-limanlar ve benim çözüm önerilerim…

(Tanıtım Bülteninden)

Yayın Yönetmeni : Ilgın Sönmez

Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 268

Ebat : 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 14. Basım

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.