Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri İle Hızlı Zayıflama

290

Hızlı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Kilo problemi yaşayan kişiler için fazlalıklar her zaman önlerine bir engel olarak çıkmaktadır. Zayıflama yöntemlerinin çoğunu deneyerek sonuç alamayan kişiler son çare olarak alternatif tıp dan yararlanmak istemektedir. Boy oranına göre oldukça fazla kilosu bulunan kişiler için zayıflama bir hayal ürünü olarak görünürken etkili ve doğru yöntemlerin kullanılması kısa süre içerisinde oldukça verimli sonuçların alınabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda son zamanlarda birçok kişinin uyguladığı bitkisel zayıflama yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Bugüne kadar yüzlerce yöntem denemesine rağmen kilo veremeyen hatta kilo alan kişiler yanlış uygulama hataları sonucunda etki göremedikleri tespit edilmiştir. Kişinin kendisini aç bırakarak zayıflayabileceğini ya da bünyesine uygun olmayan yöntemlerle zayıflamak istemesi yukarıda da belirttiğimiz gibi kilo alımına neden olmaktadır. Bitkisel zayıflama yöntemleri içerisinde yer alan tarifler, her kişi için uygun olmakla olup herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Hatta uzmanlar tarafından hızlı zayıflama yöntemleri arasında alternatif tıp geldiği söylenilmektedir.

  • Birçok kişi tarafından zayıflamaya etkisi olduğu bilinen maydanoz, ödem atma konusunda da oldukça başarılı etkilere sahiptir.

Hızlı Zayıflama Kürü Tarifi

Birazdan hızlı zayıflama yöntemleri içerisinde anlatacaklarımızı düzenli olarak her gün uygulamanız gerekmektedir. 15 adet saplı maydanoz, yarım limon ve yarım bardak su bir kap içerisinde karıştırılarak daha sonra blender içerisinden geçirilir. Herhangi bir şekilde süzme işlemi yapmadan doğrudan pozası ile beraber tüketmesi gereken bu karışım doğrudan yağ yakımına olanak sağladığından hızlı ve etkili bir kilo vermenin kapılarını aralamaktadır.

En Etkili Zayıflama Kürü Tarifi

Bir Litre klorsuz suyu kaynatın. Daha sonra içerisine 10 gram ıhlamur ve 10-11 adet kuşburnu ekleyin. Yalnız kuşburnuları havan ile azıcık çatladın eğer havan yok ise bıçakla da çizebilirsiniz. Beş dakika bu şekilde kaynatın. Beşinci dakikadan sonra içerisine 5 gram altın otu atın. Eğer bulabilirseniz altın otu ile beraber Manolya Çiçeği Yaprağından da bir tane atabilirsiniz, şart değildir. Bir süre daha kaynadıktan sonra ılımasını bekleyin ve ılıdıktan sonra süzün. Daha sonra yaptığınız kürü gün içerisinde 3 veya 4 kere tüketin.

  • Bu kürün yanında günde iki kerede tüketmeniz gereken meyveler vardır. Günde iki defa hazırlayacağınız meyve tabağınızda 3 meyve vardır. Birinci meyve olmazsa olmaz çilek diğerleri ise ahududu ve frambuaz dır.

> İsveç Diyeti Nedir? İsveç Diyeti nasıl Yapılır?

> Yoğurt Diyeti Nedir? Yoğurt Diyeti Zayıflatırmı?

> Detoks Diyeti Nedir? Detoks Diyeti Nasıl Yapılır?

> Lahana Çorbası Diyeti Nedir? Lahana Çorbası Tarifi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.