Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Bedava Dakika Kazanma Yolları

Bedava Dakika Kazanma Yolları

Telefon operatörleri zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyalarla birlikte kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde dakika, internet ve sms hediye edebilir. Bunun için operatörler, kullanıcılara özel mesaj yoluyla ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirler. Fakat bazı kampanyalar için farklı yöntem ve yolların uygulanması ve kampanya şartlarının sağlanması gerekebilir. Kısaca, bedava dakika kazanma yolları şu şekilde listelenebilir;

  1. Operatörler tarafından kullanıcılara özel davet yolu ile hediye dakika, internet ve sms gönderimi
  2. Kişiye özel olmayan kampanyalara katılımı
  3. Aktif olan hediye kodların kullanımı

Saydığımız yollardan biri ya da birkaçı ile kullanıcılar bedava dakika, internet ve sms kazanabilir. Kampanyalardan yaralanabilmek için sık sık operatörlerin resmi sayfaları, resmi sosyal medya hesapları ve operatörlerden gelen mail ile smsler takip edilmelidir. İnternette yer alan bazı web siteleri aracılığı ile de bu kampanyalar paylaşılabilir. Bu siteler takip edilerek kampanyalardan ücretsiz bir biçimde yararlanmak mümkündür. Operatörler daha çok aboneye ulaşmak için toplumun her kesimini göz önüne alarak her cebe uyan bir tarife oluşturmuşlardır.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell sürekli olarak müşterilerine bedava dakika, internet ve sms hediye etmektedir. Bu hediyeleri kazanma yolları yukarıda yer alan listedeki yöntemler ile sağlanabilir. Şu anda en bilindik Turkcell bedava dakika kazanma yolları ise Turkcell’in kişiye özel olmayan kampanya kısa mesajlarıdır. Örneğin Turkcell kullanıcılarının GEL yazıp 2222’ye kısa mesaj atmaları halinde, 24 saat geçerli olacak şekilde ücretsiz görüşme yapma hakkı elde edeceklerdir.

Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom piyasada hem kaliteli hem de fiyat performans oranı yüksek olan dakika paketleri ile tanınmaktadır. Fiyatların uygun olmasına rağmen zaman zaman Türk Telekom, kullanıcılarına hediye dakika gönderir. Bunun için en çok bilinen Türk Telekom bedava dakika kazanma yolları, Turkcell operatöründe olduğu gibi kişiye özel olmayan kampanya kodlarının kullanılmasıdır. Şu anda aktif bir şekilde devam eden Aran Kazan 120 isimli bir kampanyası da oldukça avantajlıdır. Bu kampanya kapsamında Türk Telekom dışı farklı bir operatörlerden toplamda 120 dakika aranmanız halinde Türk Telekom tarafından size 3000 dakika hediye edilecektir. Bu dakikaları Türk Telekom için görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Abdulnasır dedi ki:

    Turk telekom bedava dakika kazanma