Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Ateş Böceği Dizisi Konusu Oyuncuları

697

 

2017 yılının yaz ayında TV de gösterilmeye başlayacak dizilerden biri Ateş Böceği dizisi.

Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yapacağı dizinin başrolünde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz yer alıyor. Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Star TV’de ekrana gelecek olan dizinin diğer oyuncuları ise Çağrı Çıtanak ve Seda Güven.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİ İLK FRAGMANI

70’li yıllara damgasını vurmuş Beyaz Kelebekler müzik grubunun efsaneleşmiş parçası Ateşböceği ile ilk tanıtımı yayınlanan dizi, bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı ve Barış’ın hikayesini konu alıyor.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor. Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİ KONUSU 

Aslı ve Barış’ın aşkı çok konuşulacak.

Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe girmiş; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir)… Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı ( Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin karşılaşması ile, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler.

Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile yakında izleyenlerin favorisi olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.