Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Android Telefonlarda Kullanılabilen HTML Editörler

217

Android Telefonlarda Kullanılabilen HTML Editörler

Akıllı telefonlar, özellikle Android işletim sistemine sahip olan telefonlar genellikle oyun, sosyal medya ya da uygulamalar için satın alındığını düşünebilirsiniz. Düşüncelerinizde biraz haklılık payı olsa da yazılımcılar için Android sistem oldukça işlevsel ve kod yazmaya uygun olduğunu yazımızın devamında sizlere açıklamaya çalışacağız. Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörler hakkında detaylı bilgiler;

AWD – PHP/HTML/CSS/JS IDE

Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörlerOldukça gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama olarak karşımıza çıkan AWD, kullanıcılarına HTML, CSS, PHP ve Java alanındaki geliştirmelerine hem uzaktan kontrol hem de anlık müdahale edebilme şansı tanımakta.Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörler sıralamamızda ilk sırayı vermemizin hakkını veren bir uygulamadır.

AWD – PHP/HTML/CSS/JS IDE, Google Play İNDİR

WebMaster’s HTML Editor Lite

Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörlerBaşta HTML olmak üzere Java, CSS ve PHP tabanlı geliştirmeleri destekleyen WebMaster’s HTML Editor Lite kullanıcılarına sadece kodlar üzerinde düzenlene imkanı tanıyor. Çok fazla detaylı özelliği bulunmasa da acil durumlarda oldukça kullanışlı olduğunu ifade edebiliriz.

WebMaster’s HTML Editor Lite, Google Play İNDİR

DroidEdit (free code editor)

Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörlerNotepad++ yazılımının mobil uyarlaması olarak da bilinen DroidEdit, bilgisayar ortamında yapılabilen tüm gelişimlerin akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Ücretsiz bir şekilde indirilebilir olmasına rağmen ek özellikleri kullanmak için 2$ tutarında bir ücret ödemeniz gerekecektir.

DroidEdit (free code editor), Google Play İNDİR

Quoda Code Editor

Android telefonlarda kullanılabilen HTML editörlerAndroid telefonlarda kullanılabilen HTML editörler arasında yer alan Quoda Code Editor, HTML, Java, PHP, CSS gibi yazılım dillerinin yanında Visual Basic ve XML dillerini de başarılı bir şekilde sunabilmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu programı sadece 2$ karşılığında Google Drive gibi birçok depolama alanı ile eşleştire bilirsiniz

Quoda Code Editor, Google Play İNDİR

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.