Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

9 Ocak Milli Piyango Sonuçları

735
9 Ocak Milli Piyango Sonuçları

Yeni yılın ilk çekilişi olan 9 Ocak Milli Piyango sonuçları, çekiliş yapıldıktan kısa bir süre sonra sitemizde yayınlanacaktır.

9 Ocak Milli Piyango Sonuçları

2018 yılının ilk çekilişi 9 Ocak’ta çekiliyor.

9 Ocak Milli Piyango sonuçları

Geçtiğimiz yılın son çekilişi olan 31 Aralık Yılbaşı çekilişinde Antalya, İstanbul, Samsun ve Kıbrıs’taki talihlilerin çeyrek biletlerine 61 milyon değerindeki büyük ikramiye isabet etmişti. 9794035 numaralarından oluşan şanslı bilet 4 kişiyi büyük ikramiyenin sahibi yapmıştı.

Geçen yılın son Milli Piyango çekilişinde amorti ise 4 ve 6 rakamlarına çıkmıştı. Tam biletin 60 TL, yarım biletin 30 TL ve çeyrek biletin 15 TL olduğu yılbaşı çekilişinde son rakamı bilip de amorti kazanan talihliler, ikramiyelerini para olarak alabilirken 2 adet Milli Piyango bileti satın alarak da tahsil edebilirler. Çeyrek bilet bu yıl 7,5 TL, yarım bilet 15 TL ve tam bilet 30 TL olarak satılıyor. Yeni yılın ilk çekilişinde de çok sayıda bilet satın alınırken, büyük ikramiye hayalleri devam ediyor. Her ayın 9’u, 19’u ve 29’unda çekilen Milli Piyango çekilişlerinde çok sayıda kişiye milyonlar dağıtılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.