Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

30 Aralık Sayısal Loto Sonuçları

526
30 Aralık Sayısal Loto Sonuçları

Yıllardır her Cumartesi çekilen Sayısal Loto’da geçtiğimiz hafta büyük ikramiyenin sahibi Kırklareli’den çıktı. 4, 7, 10, 17, 20 ve 45 numaralarının kazandırdığı 1102. haftada 1 milyon 627 bin 438 lira 70 kuruş değerinde ödül, Kırklareli’nin Merkez ilçesine gitti. 30 Aralık Sayısal Loto sonuçları ile ilgili olarak büyük ikramiyenin kime ya da kimlere çıkacağı merak konusu.

Her hafta binlerce kişiye ödül dağıtan Millli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Sayısal Loto’da geçen hafta 1 kişi büyük ödülün sahibi oldu. Devirin yaşanmadığı 1102. haftada 5, 4 ve 3 rakamı bilen kişiler de ikramiye bedellerini bayilerden ya da şubelerden aldılar.

30 Aralık Sayısal Loto Sonuçları

Bu haftaki Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamların hangilerinin olacağı merakla bekleniyor. 21:15’te başlayan ve 21:30’da açıklanan çekiliş sonuçları, 30 Aralık’ta sitemizde yayınlanacak. Yılbaşından bir gün öncesinde yaşanacak bu heyecanda nefesler şimdiden tutuldu. İki heyecanın peş peşe yaşanacak olması, oyun severleri biraz daha umutlandırıyor. Sayısal Loto’da umduklarını bulamayanlar çektikleri yılbaşı biletlerine ikramiye isabet etmesi için dua edecek.

Büyük Çekilişten Önce Nefesler Tutuluyor

Bu yıl iki çekilişin arka arkaya gelmesi şans oyunlarına tutkun olanlar için ayrı bir şans olarak yorumlanıyor. Hem Milli Piyango bileti alan hem de Sayısal Loto için numara tahmin eden kişiler, yakalayacakları çifte şansın hayalini kuruyor. 30 Aralık Sayısal Loto sonuçları açıklandıktan sonra gözler Milli Piyango çekilişine çevrilecek. Yılbaşı heyecanının tüm ülkeyi sardığı günlerde, acele edenler çekiliş saati gelmeden bilet kuyruklarına giriyor. Büyük ikramiyeyi almak için kimileri birden çok kupon oynarken, kimileri ise şanslı rakamlarından vazgeçmiyor.

Sayısal Loto’da en çok çıkan 5 rakam şöyle: 21 – 18 – 36 – 38 ve 40

Son haftalarda 38 rakamının çok fazla çıktığı dikkatlerden kaçmıyor. Kimi oyun severler, çok çıkan rakamları not alıp buna göre bilet hazırlarken, kimileri de doğum tarihleri ya da buna benzer önemli günleri kuponlarına yazıyor.

49 rakamın içinden 6 rakamı bilenler büyük ikramiyeyi kazanırken; 5, 4 ve 3 rakamını bilenlere de ikramiye veriliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.