Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019

Bu yazımızda 2019 vodafone bedava internet paketleri arayanlar için vodafone bedava internet 2019 yılı pakerlerini sıraladık.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019

GSM operatör şirketlerinin devlerinden Vodafone, aboneleri için kendini sürekli geliştirmeye ve hediye internet vermeye devam ediyor. Vodafone bedava internet paketleri ile her cebe uygun tarifelerden yararlanarak hediye internet kazanmak mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019

Yüksek çekim gücü ve hızlı interneti ile abonelerine kesintisiz internetin keyfini çıkartan Vodafone, 2019 yılında da kullanıcılarını düşünmeyi ihmal etmiyor. 100 MB internetten 5 GB internet kadar vodafone bedava internet 2019 yılı paketlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar kendilerine en uygun tarifeyi bulmak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da şubelere gidebilirler.

2018 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kullanıcılar bu uygulama ile giriş yaparak 100 MB bedava internetin sahibi olabilirler. Kampanya sadece Pazartesi günleri geçerlidir.

Bana Ne Var 250 MB Vodafone Hediye İnternet

Pazartesi günleri Yanımda uygulamasına giriş yapan Vodafone aboneleri, bir gün süresince kullanabilecekleri 500 MB’lik internet kazanıyorlar.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Faturasız Vodafone aboneleri, e-faturaya veya SMS faturaya geçtiklerinde, iki hafta kadar kullanmalarına izin verilecek 1 GB bedava internet kazanabilirler. Kampanyaya katılmak için “EFATURA” boşluk “e-mail adresiniz” yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz. Mesaj ücretsiz olup katılım son derece kolaydır. .

1 GB Vodafone Hediye İnternet 2019

11 TL’lik yükleme, paket alma ya da fatura ödemelerine 5 gün süresince geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanılabilir.

Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi

Cep telefonuna Vodafone Yanımda uygulamasını indiren aboneler, “S” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj attıktan sonra giriş yapmalılar ve cihaza uygulamayı tanımlamalıdırlar. Sol kısımda yer alan menü simgesine tıkladıktan sonra ek paket al seçeneğini işaretlemeliler ve ardından bedava 1 GB internet kazanabilirler.

50 GB Vodafone Hediye İnternet

Vodafone Supernet’e geçen aboneler, yeni bir SIM kart alarak 50 GB bedava internete sahip olabilirler. Kullanıcılar kazandıkları interneti 3 ay süresince evden ya da cepten kullanabilirler.

4.5G Hediye 2 GB Bedava İnternet Vodafone 2019

4,5G’ye hala geçmeyen kalmasın diye vodafone bedava internet 2019 kampanyalarını sürdürüyor. 4,5G’ye geçiş yapan Vodafone aboneleri 2 GB bedava internetin de sahibi oluyorlar. Kampanyaya katılmak için 4545’e “4,5G” yazıp atmak yeterlidir. Mesajınız onaylandığı anda hediye internet hakkınız paketinizde yüklenir. Bedava internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler: vodafone bedava internet, 2019 vodafone bedava internet, vodafone bedava internet 2019 vodafone bedava internet paketleri

Vodafone bedava internet paketlerimiz günü geçmiş veyahut eskimiş olabilmektedir. Lütfen paketlerin doğruluğunu ve ayrıntısını Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası 0 (542) 542 00 00 ı arayarak öğreniniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.