Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

2017 Bahar Modası Trendleri

358

2017 Bahar Modası

Bahar ayının gelmesi ile birlikte dolaplarında yenilenmesi gerektiğinin farkındasınızdır. İşte sizlere 2017 bahar modası trendlerini sıralayacağız.

2017 Bahar Modası-Trenç Kotlar

Yeni yılın ilk modası trençkotlar üzerine olduğunu görüyoruz. Geniş kesimli ve güzel tasarımları, şıklığınızın belirlenmesinde büyük bir etki sağlayacak. Bu trençkotlar, spor görünüm kazanmanıza olanak sağlayacağı gibi pantolon seçimlerinizde de yükünüzü hafifletebilir.

 

2017 Bahar Modası-Eşofman Altları

Eşofman altları, bu bahar birçok kişi tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Rahatlığına düşkün kişiler, stillerine yön verebilmek adına bu sezon eşofman seçimleri ile dikkatlerini üzerilerine toplayacaklar. Seçimleriniz, konfor ve rahatınıza uygun yapıldığında etkili olacaktır.

 

Eşofman seçimleri ile beraber kadınlar için ise örgülü modeller bu bahar ayının trendleri arasında yer almaktadır. Örgülü elbiseler, geçtiğimiz yıla oranla bu yıl daha da fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

Bahar ayında giyeceğiniz kıyafetler ile birlikte aksesuar seçimlerinizde doğru olmalıdır. Özellikle elbiselerinizi doğru bir şekilde yansıtabilecek kemer seçimleri, bahar ayının en önemli trendleri arasında yer almaktadır. Tesettür giyiminin önde gelen  parçaları, kemerler ile daha da taçlandırılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.