Pratik Bilgiler ve Faydalı Bilgiler Sitesi | www.GevezeAdam.com

13 Ocak Sayısal Loto Sonuçları

470
13 Ocak Sayısal Loto Sonuçları

Yıllardır milyonlarca kişiye sayısız ikramiye dağıtan Milli Piyango İdaresi’nin, bu haftaki Sayısal Loto çekilişi sabırsızlıkla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta 1 milyon 862 bin 391 liralık ikramiye devretmiş ve kimse büyük ikramiyenin sahibi olamamıştı. 13 Ocak Sayısal Loto sonuçları ile sitemizden kuponunuzu kontrol edebilirsiniz.

13 Ocak Sayısal Loto Sonuçları

13 Ocak Sayısal Loto Sonuçları

 13 Ocak Sayısal Loto sonuçları açıklandı. 1106. hafta yapılan Sayısal Loto çekilişinde 2 kişi 1 milyon 962 bin 121 lira 5 kuruş kazandı. Talihlilerden biri Denizli’nin Merkezefendi ilçesinden çıkarken diğeri Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinden çıktı.

6 bilenler dışında diğer ikramiyeler ise şöyle;

5 rakamı doğru olarak bilen 154 kişiye 5 bin 639 lira 70 kuruş,

4 rakamı doğru olarak bilen 8 bin 783 kişiye 74 lira 15 kuruş ve

3 rakamı doğru olarak bilen 162 bin 492 kişiye 11 lira 35 kuruş değerinde ikramiye dağıtıldı.

Çekilişte ikramiye kazananlardan 6 bilenler, ödüllerini genel müdürlüklerden alabilecekken, diğer talihliler şubelerden ya da bayilerden alabilirler.

Her hafta düzenli olarak Sayısal Loto oynayanlardan bazıları kendileri için önemli olan rakamları kuponlara yansıtıyor. Örneğin doğum tarihi, okul numarası, evlenme yıl dönümleri ya da bunlara benzer numaraları kuponlara yazıyor. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için sitemize bakabilir ya da Milli Piyango İdaresi’nin resmi sitesine bakabilirsiniz.

Sayısal Loto oynayabilmek ve ikramiye almaya hak kazanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Ayrıca 3, 4, 5 ya da 6 rakamı doğru olarak bilen kupon sahipleri, kuponlarının yırtılmamış ya da bozulmamış olmasına özen göstermelidirler. Bir yıl içinde ikramiye isabet eden biletler tahsil edilmezse, ödeme yapılmaz ve kazanılmış hak kaybedilir.

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği şans oyunlarından biri olan Sayısal Loto çekilişleri ile çok sayıda kişi ikramiye kazanıyor. Büyük ödülün sahibi olanlardan bazıları kısa süre içinde tüm parayı tüketebilirken kimileri ise akıllı yatırımlar yapıyor. Bazı talihliler büyük ödülü kazandıktan sonra da Sayısal Loto gibi şans oyunlarını oynamaya devam ediyor. Tam bir tutku haline gelen Sayısal Loto çekilişleri, her Cumartesi günü noter huzurunda gerçekleştiriliyor. Bu hafta yaklaşık 1 milyon değerindeki ikramiye 2 kişiye tarafından tutturuldu. 1107. hafta olan 20 Ocak Sayısal Loto sonuçları şimdiden merakla bekleniyor. Çok sayıda kişi, her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kupon oynadı.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.